Оч@ров@Шк@• вчера в 17:26

Запоріжжя. Я вже не витримую. Дайте пораду.

Маю 2х дітей до 10 років, ЗП високу для Запоріжжя, чоловік має бронь, ЗП також вище середньої, може працювати в центральній частині країни-Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська а Вінницька область, далі виїхати не може, це не його територія по роботі. Квартиру в Запоріжжі знімаємо- 3 к 10 тис, дуже гарна у відносно тихому районі. Батьки мої мають гарну 3 к квартиру та не хочуть виїжджати, ховаються у сховище поруч. Маємо за містом чудову літню дачу з басейном, де відносно в тиші можна відпочити. Але! Школа поряд підземна, діти на вулицю не виходять, гуртки всі скасували - пересуватися по місту небезпечно, діти дорослішають і все гірше реагують прильоти, почали плакати. У відпустку поїхали у Вінницю і зрозуміли, що є інше життя- тут немає тривог! Максимум за день 15 хв., в Запоріжжі 20 годин! Тут діти живуть наче війни і не має - басейни, гуртки, дитячи майданчики. Я розумію, що мабуть потрібно виїхати із Запоріжжя, навіть ціною того, що діти почнуть жити в реалі жорсткої економії, як і ми. Знімати квартири по неадекватним цінам в тилу, вивести батьків та залишитися мені без роботи на деякий час-це все відкат по фінансам. Але ж мабуть бідне життя краще тим, що безпечніше
Затишне кубло• вчера в 18:00
Ответ дляЯичница с беконом
Щось ви дуже нюня, як для людини з відповідальною професією
возможно она полицейская, просто не признается

Затишне кубло• вчера в 18:00
Ответ дляФорточка
Визначіться служба чи діти в пріоритеті
автор хоче разом
Секретница• вчера в 18:01
Ответ дляПродавчиня кіз
Подождите. Я что-то вообще ничего не пойму. У вас еще и убд должно быть, по нему и на коммуналку скидка 75%. Вы троль что-ли? Мы тут как бэ все серьёзно отнеслись к вашей ситуации
на орендоване житло пільги не надаються по УБД.
Продавчиня кіз• вчера в 18:01
У меня максимально крутой ник
Цвіпканя• вчера в 18:01
Ответ дляЯсноВидящая
А что вы хотите услышать? Истории о том как дети в старости плакали от того что жили в бедности но в безопасности? Или наоборот? Нет какого-то идеального решения. Вашим детям не 2 года. Солбоажалка уже работает. Посадиите рядом с собой и скажите что есть вариант жить в тишине но более скромно или жить тут но с постоянными прилётами. Пусть скажут своё мнение. И уже от этого отталкивайтесь. Если дети здоровые и не нужно тратить кучу денег на лекарства то в чем проблема пожить скромно? Многие пенсионеры в Запорожье живут на пенсию 4 тыс и не жалуются.
Такі рішення приймаються лише дорослими. Діти їдуть за батьками, права голосу у таких питаннях не мають. Ви намагаєтеся перекласти відповідальність за життєво важливе рішення на дітей. Але діти ще не усвідомлюють, що внаслідок прильоту можуть опинитися сиротами, залишитися без рук-ніг чи загинути.
Яичница с беконом• вчера в 18:01
Ответ дляЗатишне кубло
Тим більше
Я закінчила університет внутрішніх справ, деяких час працювала в поліції ( в відділі кадрів) немає там таких нюнь
Затишне кубло• вчера в 18:01
Ответ дляПродавчиня кіз
много мутняков в этой истории
Продавчиня кіз• вчера в 18:02
Ответ дляСекретница
Как это? Мы получаем скидку на коммуналку, и каждый месяц 4250 вроде столько, муж получает на аренду. Хотя, мы впо. Может поэтому
Продавчиня кіз• вчера в 18:03
Ответ дляЗатишне кубло
много мутняков в этой истории
Да

автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:05
Ответ дляЗатишне кубло
Значит пусть увольняется из армии
Я не в армії, в ДСНС
Залізна тьотя• вчера в 18:05
Ответ дляЗатишне кубло
Где гарантия что завтра на ЗУ не начнется, то что сейчас в Запорожье?
Начнется, раша уже наклепала кучу ракет дальностью около 2000 км
Продавчиня кіз• вчера в 18:05
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я не в армії, в ДСНС
Нагуглила?
Затишне кубло• вчера в 18:05
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я не в армії, в ДСНС
Это тоже самое, уходите и ехайте в Германию
Затишне кубло• вчера в 18:06
Ответ дляПродавчиня кіз
Нагуглила?
Она еще не нагуглила что из ДСНС можно уволиться)
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:06
Ответ дляЗатишне кубло
Тогда сидите и не дёргайтесь раз военная
20 років в ДСНС, поки контракт ще 2 роки не можу звільнитися
Яичница с беконом• вчера в 18:07
Ответ дляЗалізна тьотя
То на Європу
Продавчиня кіз• вчера в 18:07
Ответ дляЗатишне кубло
Надо время. Не все так сразу. Наш тролик еще маленький
Затишне кубло• вчера в 18:07
Ответ дляОч@ров@Шк@
В ДСНС в отличии от армии нет контрактов как и в полиции
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:07
Ответ дляЯичница с беконом
А діти ваші що отримують?
Якісну повноцінну школу, гуртки, спорт. Чим займаються?
Спорт, освіта все в підземному просторі. Про якість - намагалась знайти найкраще, але вибір в Запоріжжі вже не такий.

Инста_Богиня• вчера в 18:08
Для вас головне гроші, отож сидіть. Інші міста не резинові, тай зарплати невисокі
Продавчиня кіз• вчера в 18:09
Ответ дляЗатишне кубло
Лица рядового и начальствующего состава службы гражданской защиты могут подписать контракт - вот что ии сказал. Но не думаю, что история автора. Она тролик
Цвіпканя• вчера в 18:09
Ответ дляОч@ров@Шк@
Зняти квартиру без чоловіка не вийде,я втрачаю роботу. Буду шукати нову, без няні або батьків це нереально, діти ще малі, самих не залишити.
А зараз ваші діти як живуть, якщо обоє батьків на роботі? У вас дивні пріоритети. Перегляньте відео про вашу запорізьку Машу, як мама просила її відкопати з завалів і як кричала. Яка квартира чи умови життя варті життя дитини?
Затишне кубло• вчера в 18:09
Ответ дляПродавчиня кіз
Тролик
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:11
Ответ дляКозачка
А что отец семейства говорит по этому поводу? Вы же обсуждали ситуацию.
Він згоден, що потрібно виїзджати, навіть якщо шкода все втрачати, але діти це головне. Його старша дитина, хлопчик 18 років відмовляється категорично, за нього ще це бій про виїзд.
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:13
Ответ дляЗатишне кубло
Отец семейства бродит по Запорожью в поисках ТЦК никак не может найти)
Батько має законну бронь, тому може пересуватися по країні.
Яичница с беконом• вчера в 18:14
Ответ дляОч@ров@Шк@
То ви краще знаєте ситуацію в Запоріжжі
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:15
Ответ дляSo_so
Пусть бабушка с дедушкой берут детей и едут тогда. Вы ищете отговорки. Когда я решила, что нужно ехать, я взяла ребенка дошкольника, 2 кота (надеюсь, животных нет у Вас, потому что это реально тупик) и всё решила за один день.
А Вы сейчас начнёте, а дети не захотят, а муж то.
Я ничьим мнением не интересовалась, мой ребенок должен быть в безопасности.
Бабусі їхати відмовляються, не мають сил в 70 років доглядати маленьких дітей. І так, ще маємо кота.
Цвіпканя• вчера в 18:15
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я ні, на службі
На якій службі жінки в Україні зараз невиїзні? Депутати ВРУ та міністри, голова розвідки? Решта виїзні. Не придумайте.
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:17
Ответ дляЗатишне кубло
Автор хитросделанная
Военная с хорошей зарплатой и должностью
но лячная куда то ехать, хоть ехать хочет
Автор выж там определитесь, либо карьера военной либо семью
Я не казала що на службі в ЗСУ, це вже Ваші фантазії
автор Оч@ров@Шк@ • вчера в 18:18
Ответ дляПродавчиня кіз
Так у него бронь же вроде. Все смешалось, кони люди. Уже оказалось, что автор военная. Из части в часть не так легко перевестись, как казалось бы. Наверное, есть у нее возможность. Кстати, автор, если вы на контракте, то там 4250грн вроде возвращают за квартиру каждый месяц
Ні, я не в ЗСУ, в ДСНС