MacOS-ница• 15 февраля в 22:36
Лікування від психіатра
Була на консультації онлайн. З симптомів в мене сильна апатія, не можу працювати, нічого не радує, сутками лежу, не прибрано. Розслабляв алкоголь, але він теж перестав допомагати. Тривога і поганий сон. Ніяких болей, панічних атак нема.
Психіатр виписав Дулоксетин 60мг, Кветіапін 25 мг, Прегабалін 75 мг. Останні два препарати я не розумію для чого, в мене нічого не болить, психосоматики нема. Плюс в мене зайва вага не маленька, а від тих препаратів по відгукам ще більша буде.
Випила антидепресант, а те інше боюся пити. Витрачати знову 800 грн на психіатра не маю грошей. Може, хтось стикався з такими ліками?
КарамбОлька• 15 февраля в 23:45
Ответ дляMacOS-ница
Тривожусь, що він подумає, що я вважаю його некомпетентним))
Ну так ви і вважаєте.
Ось прийшли порадитись.
Хоча б чат спитайте. А то вам нарадять
Ось прийшли порадитись.
Хоча б чат спитайте. А то вам нарадять
ИМХОля• 16 февраля в 01:13
Ответ дляЦвірінь
трохи дивне призначення для лікування депресії.
Починають зазвичай з монотерпапії антидепресантом. А вам тут і прегабалін і нейролептик. Хіба ваша депресія дуже важка.
Кветиапин - не нейролептик. По сути 2 препарата назначены для прикрытия при вводе АД. Без прикрытия может колбасить, усилить все симптомы депрессии, добавить тревожность и импульсивность вплоть до попытки суицида (увы, был в семье опыт).
ХаДиДиШь• 16 февраля в 09:00
Ответ дляИМХОля
самый, что ни есть нейролептик. В низкой дозировке действует как снотворное.
Цвірінь• 16 февраля в 09:08
Ответ дляИМХОля
нейролептик, атиповий, діє і на серотонінові рецептори, має і антидепресантні властивості
ИМХОля• 16 февраля в 09:30
Ответ дляЦвірінь
Это антипсихотик
Цвірінь• 16 февраля в 09:31
Ответ дляИМХОля
Это антипсихотик
антипсихотик - это и есть нейролептик)
Форум эксперДов)
ХаДиДиШь• 16 февраля в 11:28
Ответ дляЦвірінь
антипсихотик - это и есть нейролептик)
Форум эксперДов)
А Вы сама кто?
В дозировке 25 мг кветиапин не действует на серотониновые рецепторы.
Нашлась тут психофармаколог