Советчица Года• вчера в 09:53
Порадьте туроператора/ ніколи не замовляла тури. До кого звертатися?
Туроператор
Турагент це то саме?
На якому сайті дивитися?
Дякую
Турагент це то саме?
На якому сайті дивитися?
Дякую
ОдинРазНадетое• вчера в 09:59
Ви золотой клієнт. Вам можна впарити все що завгодно, і ви ще й дякувати будете безмежно.
Тут є турагенти.Скоро підтягнуться
Поки їх нема,скопіюйте свій текст в Гугл,і почитайте що вам ШІ настрочить.Буде корисно.
Тут є турагенти.Скоро підтягнуться
Советчица Года
• вчера в 10:03
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут є турагенти.Скоро підтягнуться
Я просто думала шо всі так роблять
Сколько_мне_лет?• вчера в 10:12
Аккорд-тур если хотите в автобусный тур, ну вообще разницы нет, и экскурсии у них одинаковые.
Пуки-куки• вчера в 10:13
Турагент - це людина.
Туроператор - це ’фірма’, якам займається огранізацією турів.
Апрель Ивановна• вчера в 10:20
Ответ дляСоветчица Года
Я просто думала шо всі так роблять
Є порядні турагенти, котрі знайдуть Вам дешевше ніж на агрегаторах турів чи при самостійному підборі.
Я в турах та самостійно їжджу з початку 2000–х, є знижка 15% на букінгу. Але зараз з війною та певними обставинами доходи впали і торік я рахувала самостійно бюджетну поіздку в Грецію з сімʼєю. Порахувала-порахувала і звернулася до агента, котру знайшла тут. Те що вона нам підібрала вийшло дешевше ніж я б сама бронювала, купувала квитки
Апрель Ивановна• вчера в 10:24
Ответ дляОдинРазНадетое
Тут є турагенти.Скоро підтягнуться
З ШІ треба бути обережним та мати хоч якийсь досвід в поїздках, бо мені він запропонував тури дорожче ніж з агрегатора.
Попа как у Кардашьян• вчера в 10:43
Можу порадити турагента.
Відповідальна і порядна.найде по вашому гаманцю
Видна міленіалка• вчера в 11:41
Ответ дляПодтяжка
И я их советую, девочки просто молодцы, лучше цены не встречала
Подтяжка• вчера в 16:10
Ответ дляВидна міленіалка
Я теж була дуже задоволена їхньою роботою