Тільки не про гроші• 16 февраля в 15:07
Сухість в інтимній зоні
Мені 35 років, вже десь роки три відчуваю сухість в інтимній зоні. Навіть коли збуджена мало змазки. Почалося різко після дуже сильної молочниці і купи свічок. Гінеколог каже, що сухості не бачить (може це вона про стан всередині, але зовнішні статеві органи часто сухі як звичайна шкіра вибачте за подробиці ). Ні аналізів не призначає, нічого. Овуляції, фолікули, кд все в нормі, тому естроген теж не каже перевіряти.
Але мені це не норма. Може є тут гінекологи, що порадите перевірити? Або в кого таке було в моєму віці
Пугачиха• 16 февраля в 15:12
Я ставила свечи с гиалуронкой. Плюс смазка с гиалуроновой кислотой. Но у меня на кок подсушивает, я причину знаю.
Тільки не про гроші
• 16 февраля в 15:15
Ответ дляПугачиха
А підкажіть по свічках. Я так розумію це типу ревітакса Ви постійно їх ставите? Як часто?
Пугачиха• 16 февраля в 15:22
Ответ дляТільки не про гроші
Что-то типа. Та проставила и все. Меня больше выручает смазка с гиалуронкой.
Тільки не про гроші
• 16 февраля в 16:16
Ответ дляСтигла полуниця
лікар призначав Свічки «Цикатридина» допомогли
Дякую! А яка причина була у вас?
Стигла полуниця• 16 февраля в 16:17
Ответ дляТільки не про гроші
Дякую! А яка причина була у вас?
в мене був гормональний збій і на фоні цього з´явилась сухість. Але не переживайте після лікування ісе відновлюється. Це хронічна проблема лише в період менопаузи
Тільки не про гроші
• 16 февраля в 16:19
Ответ дляСтигла полуниця
Дуже Вам дякую! будьте здорові