НеГолосую• 16 февраля в 19:56
Робити ремонт і здавати чи продати
Поділіться своїми думками, чи варто робити ремонт в новобудові під здачу в оренду в Києві чи продати і не морочитись?
Я своє рішення можна сказати вже прийняла, але буде корисно почути і інші аргументи.
На ремонт є біля 15 тис дол, чи реально за такі гроші зробити ремонт в студії? Можливо хтось робив нещодавно?
Всім завчасно дякую за конструктивні відповіді.
220В• 16 февраля в 20:31
Ответ дляНеГолосую
так, ми теж дуже недорогу купували, і поки задоволені. Нижні фасади мені взагалі дуже подобаються. Верхні - не дуже, але зате і ціна така. До речі тут і порадили) Дуже вдячна тій порадниці.
А що за кухня?
НеГолосую
• 16 февраля в 20:32
Ответ для220В
Так, 100% ліжко. Подивіться ліжко Джип - виглядає офігенно, має дві окремі ніші для зберігання, матрас з незалежними пружинами і топпер в комплекті - виглядає дорожче, чим коштує
Дякую! Збережу в закладках.
ц ж воно?
НеГолосую
• 16 февраля в 20:32
Ответ дляТра Ля Ля
Мы икеевскую са уж дешевую кнохульт , чтобы легко заменить .
Аренду выдерживает по опыту .
Минская
Аренду выдерживает по опыту .
Минская
Ікеа не така і дешева виходила, я рахувала.
Тра Ля Ля• 16 февраля в 20:33
Ответ дляНеГолосую
це новобудова була? Чи вторинне житло?
350 - дуже гарна вартість)
Труси допомогли?)) у мене немає червоних))
350 - дуже гарна вартість)
Купила под это дело ,
Вторичка , думали соседи прибьют от шума , экофлоу спасало
НеГолосую
• 16 февраля в 20:34
Ответ для220В
А що за кухня?
Софі здається називається, там такі чорні врізні ручки, які її візуально здорожчують. Виглядають гарно фасади, але не дуже стійкі до вологи. Ну але і ціна така
220В• 16 февраля в 20:34
Ответ дляНеГолосую
Дякую! Збережу в закладках.
ц ж воно?
Так. Я брала на сайті Епіцентр, привезли через 2 дні, ще й на акцію класну натрапила
220В• 16 февраля в 20:34
Ответ дляНеГолосую
Це скоріше за все я Вам радила))
Тра Ля Ля• 16 февраля в 20:35
Ответ дляНеГолосую
Это дешевая :
Через посредника угловая :
А если самим брать -еще процентов на 20 меньше
Через посредника угловая :
НеГолосую
• 16 февраля в 20:36
Ответ дляКарапулька
Автор, вы с котлована брали квартиру? Долго ждали?
Ні, вже був моноліт, але дуже затримали сдачу, мала бути влітку 2022. вже була майже готова. Але ось тільки почали здавати 1 чергу.
Ми ще до війни інвестували, думали продати одразу і зробити ремонт в своїй квартирі. Зараз би не наважилась.
Карапулька• 16 февраля в 20:36
Ответ дляНеГолосую
А какой район?
НеГолосую
• 16 февраля в 20:37
Ответ дляТра Ля Ля
Купила под это дело ,
я якось завжди боялась вторинне, і жлобилась рієлторам платити комісію)
НеГолосую
• 16 февраля в 20:38
Ответ для220В
Дякую! Буду мати на увазі. До 100 тис можна мабуть все меблювати. І це те, що можна взяти з розтермінуванням. На відміну від власне ремонтних робіт.
НеГолосую
• 16 февраля в 20:39
Ответ для220В
Це скоріше за все я Вам радила))
Може) Тоді дуже Вам вдячна!) Користуємось і поки все ок.
Єдине, що висоти верхніх шаф нам не вистачило, то я думала в орендній саме верхні зробити під замовлення до стелі.
Тра Ля Ля• 16 февраля в 20:39
Ответ дляНеГолосую
Мы в 22 купили , 25 т , там жлобится нечего было , первый хозяин выезжал
НеГолосую
• 16 февраля в 20:41
Ответ дляТра Ля Ля
Это дешевая :
Через посредника угловая :
дійсно не дорого! А я якось рахувала і мені прям суттєво дорожче вийшло.
А як вам покриття? У нас була в минулій квартіри ікеа, зовні все ок, але дуже нестійке покриття, найменша подряпина і потім воно все розбухає і збільшується. Тільки дитячі меблі сподобались.
220В• 16 февраля в 20:42
Ответ дляНеГолосую
Я в кількох темах дуже цю кухню радила тим, хто не планував азмовляти у меблярів через брак коштів. Бо ми собі взяли і виглядає прям топ з урахуванням ціни. Нам 4 метри обійшлося в 32 тис минулого року, фасади глиняний сірий і морське дерево вінтаж. То на останньому взагалі нічого не видно, я за рік раз мила тільки.
Квартира через кілька років теж під оренду піде (поки самі живемо, бо в наступну скоро ремонтувати будем), то треба було, щоб виглядало сучасно і не за всі гроші світу.
НеГолосую
• 16 февраля в 20:42
Ответ дляТра Ля Ля
якщо вигідна ціна, то чому б ні.
Ми якось більше з забудовниками справу мали, бо там було розтермінування.
НеГолосую
• 16 февраля в 20:46
Ответ для220В
вона у нас візуально виглядає не дуже, але не через саму кухню, а те що вона стоїть на пів стіни, збоку холодильник, там ще якісь бутелі з водою.
Але якщо б ї поставти в нішу від стіни до стіни, то було б гарно.
Правда на верхніх фасадах матових залишаються відбитки. А нижні білі - то їм хоч би що.
Там ще на вітрині був такий гарний фасад глянцевий під камінь, прям дуже мені сподобався, але він нам ні до чого був, ще і дорожчий. Але виглядав дорожче, ніж коштував.
Помеха справа• 16 февраля в 21:24
Ответ дляНеГолосую
площа невелика - до 40 метрів, 38-39. Ще не було фінальних обмірів.
Це велика однушка...
Да_Я_ТакаЯ_• 16 февраля в 21:31
Ответ дляНеГолосую
та зараз мабуть це нереально вкластись в 10 тис, тут хоч би 20 вистачило(
і 30 не вичстачить
НеГолосую
• 16 февраля в 21:32
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
і 30 не вичстачить
30 вистачить, але 30 немає.
Да_Я_ТакаЯ_• 16 февраля в 21:35
Ответ дляНеГолосую
30 вистачить, але 30 немає.
тільки закінчили ремонт. 30 вам може вийде хіба що з найдешевших матеріалів, без підігріву підлоги, самі дешеві двері, плитка, ламінат. Але потім як колись захочете продати, ніхто не купить таке. Ну і друге питання - на що плануєте потратити кошти, якщо продасьте? Це також важливо
НеГолосую
• 16 февраля в 21:46
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
ви також робили в 1 кім?
Продаю витрішки• 16 февраля в 21:50
Ответ для220В
підкажіть, скільки коштувала збірка і встановлення? де замовляли?
НеГолосую
• 16 февраля в 22:10
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так
можливо у вас більша квартира і якісь складні дизайнерські рішення.
Без врахування техніки і меблів, не думаю, що студія коштуватими більше 30 тис.
Там 1 санвузол, невеликий коридор, одну частину якого займатиме шафа, і велика кімната поділена на зону кухні і відпочинку. Одна стіна - це суцільне вікно в підлогу, інша - повністю під кухню.
Тобто вартість малярних робіт там не буде високою, тому що самих стін під виготовлення небагато.
Основне - це розводка сантехніки, електрика, гіпоскартон на стелю, стіни під шпалери чи покраску і вкладання підлоги.
Теплої підлоги не буде. Двері там треба 2.
Тра Ля Ля• 16 февраля в 22:12
Ответ дляНеГолосую
это выдерживает аренду, на вторую квартиру ставили. за 8 лет-одну дверь меняли.
дешево и сердито...когда раньше ездили часто в посуточных видели, если бы еще икеа вернулась в Украину с гарантиямм(
сами украинской мебелью, на вияре брали распил и собирали.
НеГолосую
• 16 февраля в 22:12
Ответ дляТра Ля Ля
дякую! Можна розглянути і такий варіант)