НеГолосую• вчера в 19:56

Робити ремонт і здавати чи продати

Поділіться своїми думками, чи варто робити ремонт в новобудові під здачу в оренду в Києві чи продати і не морочитись?
Я своє рішення можна сказати вже прийняла, але буде корисно почути і інші аргументи.
На ремонт є біля 15 тис дол, чи реально за такі гроші зробити ремонт в студії? Можливо хтось робив нещодавно?
Всім завчасно дякую за конструктивні відповіді.
Тра Ля Ля• вчера в 22:16
Ответ дляНеГолосую
дякую! Можна розглянути і такий варіант)
... удачи вам, мы реально с мужем раком стояли три месяца,основную работу -ночами , кроме срочных
три попы и кастрюля борща,одичала за ремонт
и очень легко скатится в маляра)
кстати сейчас живем все в однушке ..наш новострой на левом непригоден сейчас
автор НеГолосую • вчера в 22:16
Ответ дляТра Ля Ля
и очень легко скатится в маляра)
Дякую! Я шпалери клеїла лише в дитинстві з мамою)) Більше я на це не підпишусь))
Тра Ля Ля• вчера в 22:17
Ответ дляНеГолосую
мы подписались.. тогда перерыв еще с доходами мужа был.
220В• 2 часа назад
Ответ дляПродаю витрішки
підкажіть, скільки коштувала збірка і встановлення? де замовляли?
Збирали самі, але збірку нам називали десь 15-20% від вартості кухні. Брали на Табуретці