НеВРотик• 16 февраля в 23:21

Після грипу скаче тиск і пульс

Перехворіла на грип, важкувато хворіла, температура довго трималась і погано збивалась. А тепер, наче уже проходить, але нова фішка: пульс в спокої падає до 65-66, а коли починаю мінімально рухатись (наприклад, встаю в туалет), піднімається до 110-120. Тиск так само: лежу - 100/75, встаю -130/100. Не розумію, що з цим робити… Може хто стикався, знає, як собі допомогти… прошу тільки без хейту.
Розвідка Маші• 16 февраля в 23:26
У меня так и без болезни,но в октябре болела ковидом тяжко, в обморок падала
автор НеВРотик • 16 февраля в 23:29
Ответ дляРозвідка Маші
Може, ви знайшли якогось толкового лікаря, який би обʼяснив, чому так відбувається? І як це лікувати? Бо я скільки не ходила, толку - нуль. Після кожної хвороби одна і та сама фігня.
Розвідка Маші• 16 февраля в 23:31
Ответ дляНеВРотик
Нет и сама не знаю после короны или и до того были скачки давления
Соня-сонятко• вчера в 09:09
У меня это оказалось банальным дефицитом магния. Но я сходила к кардиологу, сделала ЭКГ и получила направление на УЗИ сердца - боялась что пропустила какой-то миокардит. Оказалось все нормально, нарушения функциональные.
Дефицит магния давно у себя подозревала, у меня ещё мышцы подергивались, и сон нарушился. Но не сразу купила подходящую форму, помог именно бисглицинат, и не сразу, а через неделю примерно