Мудрецыха мира• сегодня в 09:58
Кіт 8 міс коли
Надягається починає дихати як пес, висовує язика
Я переживаю , може це якісь проблеми в нього ?
З серцем ?…
Ромашкинная• сегодня в 10:01
У меня был кот, тоже так делал. Он 10 лет прожил, но умер всё таки от сердечной недостаточности, резко стало хуже и уже не смогли помочь. Я бы сердце на всякий случай проверила. А язык и десна нормального цвета, синюшности нет?
Ромашкинная• сегодня в 10:06
Ответ дляАноним_1859
жарко, собаки так хекають для охолодження
Для собак это естественно, а для котов нет.
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:07
Ответ дляАноним_1859
Да
В квартире жарко
Аноним_1859• сегодня в 10:07
Ответ дляРомашкинная
ой та не треба, коли кіт як скажена ракета носиться по кімнаті то звісно буде хекать
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:07
Ответ дляАноним_1859
моя тоже так дышит когда набегается
девочка его сестра так не делает , ну она и меньше в весе и по структуре
Ромашкинная• сегодня в 10:08
Ответ дляАноним_1859
Ну у меня две ракеты было, один хекал, а другой нет. Другой до сих пор в порядке, хоть далеко уже не ракета конечно.
Кили и Манджаро• сегодня в 10:10
Кіт породний чи звичайний? Загалом, це погано - треба перевірити на кардіоміопатію. У мого таке було з 5 міс до року. Я прибігла у клініку в 6 міс - сказали узд серця інформативне тільки після 7-8 міс, тоді його тільки прослухали, порадили не навантажувати. А ось вже в рік я робила спочатку узд, потім рентген. Була кмп під питанням, лікар призначив курс препаратів на 2 тижні і потім контрольне узд і повторний огляд. Сказав, якщо препарати подіють і поведінка зміниться, стане краще - то точно кмп, якщо ні - просто проблеми росту. Препарати не подіяли. Кіт ріс дуже швидко, внутрішні органи росли, а кістки за ними не встигали, серцю і легеням було тісно в грудній клітині, легені давили на серце. В два роки узд вже було значно кращим, та і хекати перестав давно. Але контроль з узд тепер щороку.
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:13
Ответ дляКили и Манджаро
Вулична кішка народила
То я двох забрала собі )
Хотіла ще третього ) але чоловік вижене )
Звичайні коти
То я двох забрала собі )
Звичайні коти
Кили и Манджаро• сегодня в 10:18
Ответ дляМудрецыха мира
Вулична кішка народила
То я двох забрала собі )
Звичайні коти
То я двох забрала собі )
Звичайні коти
Тоді просто поки поспостерігати. У вас жарко, а якщо котик крупний чи з зайвою вагою - йому може бути просто важко. Як збиратиметеся до вета на кастрацію - обов´язково зробіть узд, але скріш за все, просто росте дитина і швидко набирає вагу. Я злякалася, бо у мене мейн-кун, схильність до кмп у них породна. Покажете нам своїх муркотунчиків?
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:19
Ответ дляКили и Манджаро
Вже каструвала його
Узд не робили 🙈
Да він крупний і жирний )))4200 його вага у 7 міс
В той час як дівчинка 3000
Узд не робили 🙈
В той час як дівчинка 3000
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:21
Ответ дляКили и Манджаро
Це мій хлопчик
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:22
Ответ дляКили и Манджаро
Тут вони разом
Аноним_1859• сегодня в 10:22
Ответ дляМудрецыха мира
Вже каструвала його
Узд не робили 🙈
В той час як дівчинка 3000
Узд не робили 🙈
В той час як дівчинка 3000
ого важкий який, та звісно йому важко
Аноним_1859• сегодня в 10:23
Ответ дляМудрецыха мира
Це мій хлопчик
ого мородоворот, та це дійсно крупний кіт
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:23
Ответ дляАноним_1859
ого важкий який, та звісно йому важко
А яка нормальна вага для їх віку ?
Для хлопчика і дівчинки ?
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:24
Кили и Манджаро• сегодня в 10:24
Ответ дляМудрецыха мира
Вже каструвала його
Узд не робили 🙈
В той час як дівчинка 3000
Узд не робили 🙈
В той час як дівчинка 3000
От вам і причина))) На дієту треба))) Для котів, як для дітей є таблички ваги по місяцям, вони приблизні, але як орієнтир прийнятні.
Аноним_1859• сегодня в 10:24
Ответ дляМудрецыха мира
А яка нормальна вага для їх віку ?
Для хлопчика і дівчинки ?
та хто зна яка, бо в мене кішка не худишка, важить десь 5500 але їй 8 років. А 7 місяців це ще підліток, вони матерніють пізніше. Ну кіт у вас гарний безумовно.
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:25
Ответ дляАноним_1859
Так) люблю його безмежно
А дівчинка зовсім інша, як ми жінки , вредна з характером )
Аноним_1859• сегодня в 10:27
Ответ дляМудрецыха мира
Так) люблю його безмежно
в нього і лапи крупні, прям видно кіт шикарний
Кили и Манджаро• сегодня в 10:32
Класний характерний у вас котунчик, красунчик. І не виглядає жирним. Але до року- півтора він ще добряче додасть у вазі, готуйтеся)))) Якщо робите щеплення - у рік підете то і перевірите сердечко на узд. Люблю таких мордовортів путнастих)
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:32
Ответ дляКили и Манджаро
Щеплення робила вже.
Слава Богу перенесли нормально
Бо мама їхня перенесла дуже важко щеплення , ми маму прилаштували .
Слава Богу перенесли нормально
Кили и Манджаро• сегодня в 10:33
Ответ дляМудрецыха мира
Щеплення робила вже.
Слава Богу перенесли нормально
У рік же повторно два за календарем котячих щеплень)
Мудрецыха мира
• сегодня в 10:34
Ответ дляКили и Манджаро
А блін ))) я ще не в курсі )) всього )
Дякую
Ромашкинная• сегодня в 10:37
Ответ дляМудрецыха мира
А яка нормальна вага для їх віку ?
Для хлопчика і дівчинки ?
Смотрите по бочкам, вес же может зависеть от размера, если пузико не большое, то нормальный вес, просто сам котик крупный, они же больше кошек растут. Кошка может 3-4 кг быть взрослая уже, а кот и 6-7 норм