Безсовісна кума• вчера в 12:54
Давно не їла МакДональдс
Взяла сьогодні меню, але бургер якийсь дурка. Чи то мені так здалося. Все інше норм
Зараз все скажу• вчера в 14:30
Ответ дляБезсовісна кума
Окрім вашої недолугості іншої тут немає. І навчіться відповідати по темі наступного разу. Форум сміється з таких як ви. Їм про їжу, а вони про те що сруть в Макдональдсі і чоловік такий же
І ви б посрали , з вас а ж через рот гімно ваше лізе
Безсовісна кума
• вчера в 14:31
Ответ дляЗараз все скажу
Не рівняйте по собі. І вийдіть будь-ласка з теми. Ви тут неумісна