Директриссимо• 17 февраля в 17:49

Запломбувала зуб. Канали не лікували. Болів потім при жуванні.

2 місяці чекала. Прийшла, перепломбували зуб, бо була висока пломба.
Тепер 2 тижні пройшло і все одно болить при жуванні.
Лише при жуванні,пломба не висока.
автор Директриссимо • 17 февраля в 17:50
Може, у когось було і пройшло.
Ниє при жуванні навіть м´якої їжі 😭
Попихтю та й годі• 17 февраля в 17:52
В мене таке було при запаленні каналів. Вам би рентген зробити
Алина-1240• 17 февраля в 17:52
Каналы пломбировать. Не даст пульпарная камера
Ду да ду да ду• 17 февраля в 17:57
В пятницу лечила тоже самое, в понедельник пришла и сказала что когда ем будто иглы вставляют, боль только при еде, при смыкании нормально. Она чем-то покрыла, не так больно, но еще ощущается
долой_лама• 17 февраля в 18:19
Ответ дляДиректриссимо
Може, у когось було і пройшло.
Ниє при жуванні навіть м´якої їжі 😭
У меня так сейчас. Тоже расстроена. Пломбу делала в декабре, до сих пор неприятно кусать на тот зуб.
автор Директриссимо • 17 февраля в 21:45
Ответ длядолой_лама
У мене 7 нижня, а у Вас?
автор Директриссимо • 17 февраля в 21:47
Ответ дляПопихтю та й годі
Робила. Все ок з каналами.
долой_лама• 17 февраля в 23:29
Ответ дляДиректриссимо
У мене 7 нижня, а у Вас?
У мене 7 верхня. :( Горіхи та насіння неприємно жах.
Жалкую, що зробила. Мене нічого не турбувало, не було видимого карієсу. Просто побачили на 3д знімку який я робила для встановлення брекетів, що між зубами маленький карієс. З одного боку, треба було прибрати, а зіншого - може, треба було піти до іншого лікаря.
автор Директриссимо • вчера в 19:08
Ответ длядолой_лама
А від м´якої їжі теж боляче?
У мене навіть від яблука ниє