КинДза• сегодня в 20:35

Як ви думаєте, чому він

Зустрічаюсь з хлопцем, наче все добре, але він жодного разу мене не цілує, не обнімає, не каже, "я тебе люблю". Йому 27, мені 26. Я постійно його обнімаю, кажу, що люблю, від нього жодного разу такого не було, ні разу він мене не обняв, не сказав таких слів. Останні рази, як ми цілуємось, я починаю його цілувати, він мене відштовхує через 10-15 секунд. Він мене взагалі любить, це нормально чи ні?
ЧукИГеки• сегодня в 20:36
Може не тактильна людина чи не було в родині прийнято обійматися. Лід розтопить полум´я.
БезникаЯ• сегодня в 20:37
Ото вы прилипли к парню со своей любовью как репях, конечно он вас не любит, не будьте такой навязчивой, вы его явно нервируете.
Нагайна• сегодня в 20:37
Ви ще з ним?
Нагайна• сегодня в 20:38
Ответ дляЧукИГеки
Цікаво, а секс у них був
Знаю бакси• сегодня в 20:39
В смысле он вас отталкивает, а вы к нему.
Вы ему «люблю», а он «му..»?
Зачем вы с ним?
Контрольница• 2 часа назад
Ответ дляБезникаЯ
Удалено администрацией...
булоТАЙминуло• 2 часа назад
Я така сама як ваш хлопець. Мій чоловік на початку казав сто разів, що любить, цілував. Зараз навіть з Днем закоханий не привітав) але мені це ок
Вкуси мене• 2 часа назад
А что он ответил, когда Вы спросили об этом напрямую, как главного участника этой ’странности’? До того, как задали здесь вопрос чужим людям
Банка з медом• 2 часа назад
Ответ длябулоТАЙминуло
Интересно, а зачем вам муж, отношения? Что цените вы?)
Патріотка з дивану• 1 час назад
В таком молодому віці витрачати час на людину якій ви зовсім не потрібні. Це ж очевидно.