Замріяна• сегодня в 11:06

Випуск 2026 , де ви шукаєте

Плаття донькам? Що будете розглядати, які моделі. А головне де: магазини, сайти?
Забула що?• сегодня в 11:09
абсолютно ще нічого не шукаю. Напрокат візьмемо. отримаємо аттестат і підемо. В нас ніхто не хоче тих випускних. я про свій і не згадую,в альбом не дивлюся. то все така чуш.як з тими випускними з садочків
Глаза_в_3_карата• сегодня в 11:13
На Даринку є спеціалізовані місця
А так наш клас поділився на дві частини.Одні прийшли в звичайному одязі з масмаркету,інші в ’випускному’.Ніхто на це не звертав увагу.
Головне свято вдалося.Майже всі прийшли,навіть з за кордону декілька дітей приїхало.Чудова погода була,берег Дніпра,діти окремо святкували.Лише вчителька була з ними і десь троє батьків.
Забула що?• сегодня в 11:09
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На Даринку є спеціалізовані місця
там сукні по 10 тис. і вище.
автор Замріяна • сегодня в 11:09
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На Даринку є спеціалізовані місця
Дякую
Глаза_в_3_карата• сегодня в 11:10
Ответ дляЗабула що?
там сукні по 10 тис. і вище.
Ну це невеликі гроші, якщо Київ.
Забула що?• сегодня в 11:12
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну це невеликі гроші, якщо Київ.
це великі і дурні гроші. сукня на 1 раз. 10 тис. коли середня зп 30-40 тис. маразм. і куди її потім? відвалити за сукню 15 тис щоб отримати в середній звичайній школі атестат???? абсурд.
Глаза_в_3_карата• сегодня в 11:18
Ответ дляЗабула що?
Вони нормально продаються. Наскільки я знаю, майже всі без проблем спродали,хто хотів Хтось лишив, як моя донька, бо воно не зовсім ’випускне’, щось середнє. Вдягала на свята, в університет на посвяту, та подібне.
Ніхто нікого не заставляє.Кожен робить як хоче.Весілля теж один раз,але ж хтось робить ,а хтось ні
Бабця в мештах• сегодня в 11:16
Ответ дляЗабула що?
там сукні по 10 тис. і вище.
Можно просто праздничный костюм брючный.и дешевле и потом пригодится
Бабця в мештах• сегодня в 11:17
Ответ дляЗабула що?
В секонде вечерних платьев завались
мегамоСГ• сегодня в 11:19
Я дорчучила це доньці, її свято, хай обере що хоче.
Губной рояль• сегодня в 11:27
Ответ дляГлаза_в_3_карата
На Даринку є спеціалізовані місця
де саме? на другому поверсі там дє весільні? майже нічого вже немає зачинено
Кинг-Конгша• сегодня в 11:27
В минулому році діти були абсолютно в різному стилі, і це платний ліцей. Всі сукні були стримано стилю. Були і ,,на приколі,, як я кажу. Але ніхто через сукні випуск не відмінив
Чаклунка-ведунка• сегодня в 11:34
выбрали это :
https://spazio.ua/ua/zhenshchinam/odezhda/platya_i...
Голубец• сегодня в 11:56
Ответ дляГубной рояль
На першому були. Можливо зараз ще рано, ми купували десь в травні.
Вредняжка• сегодня в 12:17
могу позавидовать оптимизму автора
Вредняжка• сегодня в 12:18
Ответ дляЧаклунка-ведунка
выбрали это :
66 штук за платье на выпуск?
Луковая• сегодня в 14:10
Племянница была з золотом Гепюр в прошлом году. Я бы дочке предложила что-то на Асосе выбрать, не длинное, нежное