Вельми шановна• Изменено вчера в 12:01
Все хотят молодых и красивых, а как быть тем кому 40+?
Ну согласитесь, что всех хотят молодых, как мужчины и женщины. Мужчина хочет молоденькую, и женщина хочет молодого мужчину а не старика. Молодость-дар. Ты молода, кипят эмоции, влюбленность, страсть. После 40 все как-то серо, уже не будет тех ярких эмоций и бабочек.
Самоучка• вчера в 13:37
Ответ дляГрабля
В мене є доросла дочка 19 років. Я не планую і про це повідомила зразу, що якщо йому треба дітей- то це не до мене. Стосунки навіть не починаємо. Ще коли зустрічалися і він почав говорити про сім´ю, то я зразу це повідомила. Він може хотіти що завгодно. Я не хочу. Я хочу комфорту,подорожей, спокою, а не пісочниць. його все влаштовує.Якщо зробив пропозицію. Коли робив пропозицію я перепитала про дітей,щоб не було потім питань. Що я категорично не планую. До речі, дуже багатьом я відмовила саме з цієї причини. Я не планую і край, а їм дітей давай. То вже без мене))) Зашитися знову у клопоти,садки і школи я точно не планую.
А що так багато чоловіків так хочуть дітей та ще від старшоі жінки?
Зайканалужайке• вчера в 13:48
Хіба радість життя залежить від чоловіків? Ну не будете такою привабливою для більшості і що з того? Інших радостей немає?
Наполеон Бонапарт• вчера в 13:53
Ответ дляЗайканалужайке
А нащо бути привабливою для більшості? Привабливою всі хочуть бути виключно для того, хто їм подобається, а не для якихось абстрактних самиць та самців
Грабля• вчера в 14:02
Ответ дляСамоучка
уявіть? один вмовляв,казав що мені це потрібно,що це так добре)))).так я його послала. вибісив мене. вони як подуріли на тих дітях. треба дітей?навіть не починаю стосунки. хотіли чоловіки від 40 до 52 років. задовбали мене з тими дітьми
Самоучка• вчера в 14:03
Ответ дляГрабля
Це добре, бо мені 37 і в мене ні дітей ні чоловіка, я б навпаки хотіла, але мені все попадаються ті, які хочуть жити для себе, або хочуть легких ненапряжних стостунків з красивою жінкою і легким сексом або поки що не готові. Я вже почала думати, що це через мій вік вони не бачать у мені потенційну матір дітей.
Грабля• вчера в 14:16
Ответ дляСамоучка
на жаль, це не значить ,що у вас так буде. Заміж беруть одних і тих самих. Це правда життя. В мене було купа пропозицій, хоча я розведена і з дитиною. Я Перебирала завжди. І маю подругу таку як ви. З нею хочуть лиш гуляти,а останні 4 роки взагалі нема навіть з ким кави попити. Я намагалася познайомити її з кимось. Лиш чують,що 40 і не була заміжня,зразу ні. Значить з нею щось не так. Отак думають чоловіки. В мене усі розведені подруги/знайомі з дітьми вдруге і втретє вийшли заміж. І гарно вийшли. Багато хто і за бездітних. А ті,що ніколи не були заміжні,так і сидять. На жаль.
Самоучка• вчера в 14:16
Ответ дляГрабля
І як думаєте, чому так?
Самоучка• вчера в 14:19
Ответ дляГрабля
Мені навпаки, якщо трапляється чоловік неоднократно розлучений, з дітьми від двох різних жінок, я почну думати, що з ним щось не те, раз не може ні з ким ужитися, і жінки від нормальних чоловіків не йдуть, особливо з дитиною. Значить такий батько. І мені це відразу ні. А от з одинаками ще можна пробувати, в них незакриті гештальти.
Самоучка• вчера в 14:19
Ответ дляГрабля
Вибачте за інтимне питання, як швидко у вас з тими чоловіками був перший інтим?
Грабля• вчера в 14:20
Ответ дляСамоучка
І як думаєте, чому так?
бо є жінки,які цікаві чоловікам для сім´ї,які бачать в ній сімейність,гарного партнера і неважливо скільки вона має дітей. в мене 3 роки тому сусідказ 3 дітьми віийшла заміж за чоловіка. Не працює.ВІн їх забезпечує. До цього жила скромно. Вона з ним хоч закордон побачила. Звичайна жінка.
а є яких не бачать партнером хоч трісни
Самоучка• вчера в 14:20
Ответ дляГрабля
а є яких не бачать партнером хоч трісни
А де вона з ним познайомилася і яка у них вікова категорія?
Грабля• вчера в 14:24
Ответ дляСамоучка
ви не праві))) в мене є знайомий, має мережу фірм з ремонту техніки. Жених огого.ще й красивий. Перша жінка померла молодою, другу покинув, бо зрадила,піймав на гарячому. Покинув і женився втретє. Живуть уже 8 років. Та жінка як у бога за пазухою. До речі,оженився теж на жінці з дитиною,хоч своїх не мав. згодом народилося спільне дитя.
Грабля• вчера в 14:25
Ответ дляСамоучка
вони однолітки(+-1-2 роки). де вона його знайшла- не знаю.
Самоучка• вчера в 14:25
Ответ дляГрабля
Ім 40 плюс?
Грабля• вчера в 14:27
Ответ дляСамоучка
дуже не скоро. має минути місяць як мінімум.і секс ЛИШЕ після ДІЛИ чи СИНЕВО. Це моя умова. Йдуть здавати аналізи як зайчики. я себе поважаю і лікуватися навіть якщо був презик-не бажаю. нема результатів аналізу-нема сексу. якщо чолвоіка я не розглядаю для сім´ї - сексу не буде. мені достатньо 1-2 побачень.
Грабля• вчера в 14:31
Ответ дляСамоучка
ви не забувайте,що люди в перших шлюбах помиляються. я свого першого покинула,бо вийшла не думаючи,не любила. симпатія була.всі йшли і я пішла. він поганий?ні. але не для мене. він вдруге оженився на жінці з 2 хлопцями))) мають третє)))) він їй підходить
Люблю ВалЄру• вчера в 15:45
Вот поэтому я и сижу одна в 39 потому что мне не интересны не перспективные,нищие, невзрачные
Ирина-61a8• вчера в 20:58
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А в ее 80 какому мч она будет интересна?
Интересует возраст этого мч))
Ну вряд ли 60 летнему или хотябы 70 летнему. Хотя есть которые без особых требований.
Счастье_же_вот_оно• вчера в 20:59
Ответ дляИрина-61a8
Как-то язык не поворачивается 60-летнего назвать молодым человеком
Ирина-61a8• вчера в 21:07
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну почему для 80 летней это вполне молодой человек, даже можно сказать очень молодой. Я об этом. Об еще более молодых речь вообще бессмысленна в таких случаях. Кто? Пугачева и Галкин? Та то просто шоу.