Покорительная• сегодня в 12:17
Хто із позитивних персонажів Володаря перснів і Хоббіт
Хто із позитивних персонажів фільмів Володар перснів і Хоббіт вам більше подобається і чому? В якому віці можливо пріоритети змінились, типу хтось подобався, а тепер здається, що його дії безграмотні.
Я погнала• сегодня в 12:29
Арагорн и Леголас в Хоббите, он там внезапно такой крутой стал, я про фильм конечно
БлинчикБезСметанки• сегодня в 12:33
О, школьники начали писать сочинения с помощью Советчицы. Контингент молодеет)))
Я не Тролль• сегодня в 12:55
Сэм, и человек хороший, и готовить умеет) Мечта моей дочери-подростка))
Весняний Марафон• сегодня в 13:55
Мій герой Фродо. По-перше це геополітичне мислення. По-друге високий емоціональний інтелект і толерантність. Він відчував героїв. Він прийняв існування Голума як важливу частину світу. Він став носієм власті і витримав цю тяжку ношу.
Мир Мир Мир!• сегодня в 14:06
Ответ дляfrom Ukraine
Тоже нравится Сэм. Серьёзный, надёжный, понимающий.
Потом и семью завел, детишек много
Не абьюзер ни разу, а еще и надежный муж 😍