Малинка• 2 часа назад
Заходжу у київську кавʼярню
І кажу: горнятко чаю з цитриною.
А він мені: што???
Це ти, мені, в Києві, што?
А він мені: што???
Це ти, мені, в Києві, што?
Дадосвидания• 1 час назад
Ответ дляОдні думки
Я б таких «за@бистых» не обслуживала) сказал бы сотрудник «сори, кофейная машина сломалась» и не портил бы себе настроение.
Так Автор чаю хотела, не прокатит )
Фенте Фря• 1 час назад
Ответ дляМалинка
Лимон
Так може треба розмовляти українською, а не діалектами. Все життя живу в Києві, вперше чую слово цитрина, горнятко у нас теж не кажуть
Коварная Зая• 1 час назад
Ответ дляЛастовиння
Зачем? Я отлично стреляю.
Тем более. Я зеленкой запасусь, им мишени на лбу рисовать, а вы будете стрелять! Только чур метко!!!