lilul990• сегодня в 14:23

Колесник буде служити в ТЦК. Геніальне рішення

Я тіки вітаю.

👀Футболісту Колеснику запропонували служити в ТЦК, щоб на особистому прикладі показати, як краще проводити мобілізацію, – Ukraine context.
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Бо я не за кордони 91 року. Я за мудрий підхід, даже якшо тебе насильно мобілізують
а за що?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
а за що?
За те шоб якомога людей лишились живими. Істєріка, драка, махання кулаками, бикування в цьому їм не поможе
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
непоследовательная вы
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
непоследовательная вы
Чого, перечитайте мої відповіді. Всюди можна пристроїтись і пригрітись даже якшо тебе насильно мобілізували. Не обов´язково це буде піхота
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
ще раз поржемо.. Може не у всіх є така можливість пригрітись? Обичних смєртніх на убой відправляють
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Це все міф і лякалки, які спричиняють такі ситуації
У мене не один знайомий з мозгами вже пристроївся, починав з етапу примусової мобілізації
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
ну вот теперь понятно для чого тема.. тупа провокація весь час, а зараз вже перебір! у вас обин знайомий, а у мене багато! Кого вже нема, а хто в самій жопі
КвартираЧья• 1 час назад
‼️Показово затриманий футболіст ФК «Колос» опублікував відео з камер, де видно як 4 автівки ТЦК та поліції влаштували «сафарі» в приватному секторі на чоловіка. ТЦК збивають чоловіка автомобілем і «першими починають завдавати тілесних ушкоджень». Також футболіст повідомив, що сам прийшов до поліції, передав запис і надав пояснення, бо поліція взагалі вела себе пасивно. Як все відбувалося дивіться на відео 👆🏽

🔴Також Колесник написав звернення до суспільства:
Я — спортсмен. Усе моє життя побудоване на дисципліні, результаті та відповідальності за свої дії. Я звик боротися - чесно, відкрито і за правилами.

У ситуації, яка сталася, я вступився за людину, щодо якої, на моє переконання, застосовувалися неправомірні дії. На відео, що прикріплено до посту, видно, що представники ТЦК навмисно збили громадянина автомобілем. Більше того, вони в брутальній формі погрожували застосувати вогнепальну зброю і перші стали наносити тілесні
ушкодження.

Я не нападав, а тільки захищався від не спровокованої агрессії. Я не переховувався. Я не уникав відповідальності.
Навпаки — я самостійно прийшов до відділку поліції, добровільно надав відео та пояснення. Мене не затримували. Це можуть підтвердити свідки.

Я підтримую Збройні Сили України. Я поважаю кожного воїна, який сьогодні захищає країну на передовій. Якщо моя емоційна реакція когось із військових образила - я готовий
вибачитися перед ними. Але правда повинна бути встановлена.
Я не можу погодитися з тим, щоб представники будь-якого органу прикривалися авторитетом фронту та
використовували силу або погрозу застосування зброї
проти беззбройних громадян.
ㅤ
КвартираЧья• 1 час назад
Це вброс те, що ви постите. Зараз виклали навіть повне відео в каналах новин
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Багатьох немає з різних причин. Що ви маєте на увазі - в самій ж?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья

ушкодження.

проти беззбройних громадян.
ㅤ
Якшо він підтримує зсу то чому проти мобілізації?
КвартираЧья• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Він написав, що він проти діяти поза законом, в того чоловіка троє дітей, а тцк на нього засаду влаштували, і поводились далі не правомірно. Не кажучи вже за те, що це просто якісь людолови в балаклавах і на цивільних машинах, без поліції. Вони взагалі не мали право затримувати, ким би той чоловік не був.
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Той чоловік йому показав свої документи?
КвартираЧья• 1 час назад
Ахах, уже морду налепила, непробиваемая
КвартираЧья• 1 час назад
Ответ дляlilul990
І 90% адекватних людей не проти зсу, а проти насильної мобілізації, якщо що.
Ви звісно в ці 90% не входите. Ви в Польші на одній хвилі з кастрюляголовими
КвартираЧья• 1 час назад
Ще й вчите тут як треба гарно жопу влаштувати в зручних місцях, як ваші типу мобілізовані знайомі, всіх женете на фронт і розказуєте як ваші сидять в тилах і як цього досягли, просто фууу. Звісно можна сидіти в теплому місті і топити за продовження війни, ви собі на виплатах, знайомі схоже теж заробити в цивільному житті не здатні, можна топити за продовження чужими руками
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
идите... в саму ж!
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Так а як по вашому має виглядати мобілізація?

Господа, дуже прошу до тцк і на війну. Ставайте в чергу всі бажаючі. Не толпіться
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляКвартираЧья
Не в тилах. Чого зразу в тилах?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
идите... в саму ж!
Ви не відповідаєте, закрадається думка шо просто придумуєте на ходу
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
кому відповідати? троляке?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
кому відповідати? троляке?
Ви сама троль
КвартираЧья• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Не в тилах. Чого зразу в тилах?
На нулі ваші пристосовані знайомі???
автор lilul990 • 58 минут назад
Ответ дляКвартираЧья
На нулі ваші пристосовані знайомі???
Є потреба не тільки на піхоту. Багато простих малооплачуваних посад, де можна себе нормально чухати, за них не платять бойові звісно, але... хто на шо вчився. Треба голову включати. А не тільки кулаками махати