lilul990• сегодня в 14:23

Колесник буде служити в ТЦК. Геніальне рішення

Я тіки вітаю.

👀Футболісту Колеснику запропонували служити в ТЦК, щоб на особистому прикладі показати, як краще проводити мобілізацію, – Ukraine context.
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляДобродійка
Поліція у спец фррмі. На спец машинах. А тут взагалі не ясно хто вони?
Є відео де поліція у спецформі на спец машині
Пошаманю• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Даже тим кого насілують радять не сопротивлятись щоб зберегти життя
починаю за вас переживати.. бо життя любить практичні уроки
Добродійка• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Навіщо вам їх життя?
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляЗараз все скажу
Он увидел несправедливость и поступил по совести
Він міг словесно це зробити?
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Кожна 3 тя жінка подвергалась домаганням і насиллю
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляДобродійка
ну чому не ясно.. силові преступні групировки
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляДобродійка
Навіщо вам їх життя?
Зараз все скажу• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Він міг словесно це зробити?
Народ мог что-то словесно против Беркута сделать? Почему тогда в Беркут можно было бросать брущатку и коктейли Молотова?
Аналогичная ситуация.
автор lilul990 • 1 час назад
Дами, драка помогла хоть комусь із цих хлопів уникнути того шо їх спіткало

Ні
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
то чому поліція не захистила ’ухилянта’, громаданина України, від зелених бандитів? Чому це роблять жінки, футболіст (просто людина) в даному випадку..
Черный Ловелас• 1 час назад
Ответ дляlilul990
тогда все ясно, вам пора на стационар капаться.
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Він міг словесно це зробити?
вам не набридло стебатись? Словесно... оборжаться
Добродійка• 1 час назад
Ответ дляlilul990

Ні
Ви можете пропогувати чи закликати, до будь-чого. Усі інші дами та не дами, мають право до вас не прислуховуватись
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990

Ні
чому ні?? скільки жінки відбивали чужих навіть чоловіків на вулиці, скільки тікало
Добродійка• 1 час назад
Цікаво тут є люди, які розділяють погляди автора? Стосовно тцк
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Жінка і футболіст просто бикують а не захищають
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляДобродійка
Я закликаю людей бути мудрішими в цій ситуації
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляДобродійка
думаю в реалі таких не існує, ну тільки може жінки тих тцкшників, бо грошики не пахнуть
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляДобродійка
Я проти бикування у будь якому вигляді
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
с волками жить- по волчьи выть
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
с волками жить- по волчьи выть
Вони роблять медвежу послугу тому чоловіку насправді накаляючи обстановку
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
вони просто таким чином виплескують те, що у всіх вже накопичилось на тцк, паралельно намагаючись допомогти
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
А у тих хто на фронті не накопичилося?

Повірте якби вони виплеснули вам би всім було дуже погано
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
А у тих хто на фронті не накопичилося?

та скоріш би вони вже виплеснули.. на тих уродів, які ніяк не поділять і не обнулять Ураїну поки ті мруть
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Російська пропаганда
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Російська пропаганда
та то ж конєчно)
Кондуктор трамвая• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Бикувать проти поліції і тцк. Нехай тепер побуває на іншому боці і відчує всю ’повагу’ до офіційних органів
З передка віщаєш, з-на. гн.????!!!!!!!
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
та то ж конєчно)
Мене дивує цей парадокс, спитай цього футболіста, ну він 100 відсотків за кордони 91 року. А як воювати - так хтось інший
Пошаманю• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Мене все ще дивує чому ви тут, а не на передку? Ну чи хочаб десь рядом
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляПошаманю
Бо я не за кордони 91 року. Я за мудрий підхід, даже якшо тебе насильно мобілізують