lilul990• сегодня в 14:23

Колесник буде служити в ТЦК. Геніальне рішення

Я тіки вітаю.

👀Футболісту Колеснику запропонували служити в ТЦК, щоб на особистому прикладі показати, як краще проводити мобілізацію, – Ukraine context.
Пошаманю• сегодня в 15:04
Ответ дляlilul990
Футболіста ніхто не бив, він перший поліз з кулаками
просто так? Ви там були?
автор lilul990 • сегодня в 15:04
Ответ дляЧерный Ловелас
Чому вы ще не стали на облик в тцк и не мобилизувались у вийсько?
Чому ви вважаєте що це маю зробити я а не бугай який кидається з кулаками на людей?
автор lilul990 • сегодня в 15:05
Ответ дляПошаманю
просто так? Ви там були?
Ви часто кидаєтесь з кулаками на людей?
Пошаманю• сегодня в 15:05
Ответ дляlilul990
Ви часто кидаєтесь з кулаками на людей?
Ви єврейка?
Черный Ловелас• сегодня в 15:07
Ответ дляlilul990
Просто около 70000 женщин проходит службу в ЗСУ, 5000 из них на боевых, вы как активная амазонка обязаны поменять одну из них чтобы она сходила в отпуск. Так сказать не словом а делом нужно помочь.
Зараз все скажу• сегодня в 15:06
Ответ дляlilul990
Бикувать проти поліції і тцк. Нехай тепер побуває на іншому боці і відчує всю ’повагу’ до офіційних органів
Каждый должен заниматься своим делом. Футболисты-футболом, а ТЦК-шники( проф военные) воевать, полиция -охранять порядок.
А у нас реальность вывернута наизнанку: цивильных отлавливают, с нарушением всех прав человека, и заставляют делать работу военных вместо них.
Добродійка• сегодня в 15:07
Ответ дляlilul990
Правильно поліз. Вступився за слабкого
Зараз все скажу• сегодня в 15:09
Ответ дляlilul990
Бо ми всі хочемо американської демократії але не хочемо наслідків і наказання за проізвол
Так ТЦК и чинят произвол. У них нет правовых полномочий производить задержание. Они не представляются, не предъявляют своих полномочий. Фактически ТЦК-это ОПГ, похищающая людей
автор lilul990 • сегодня в 15:13
Ответ дляЧерный Ловелас
Як це стосується теми?
автор lilul990 • сегодня в 15:13
Ответ дляЗараз все скажу
Я розумію, але при чому тут повальне бикування?
автор lilul990 • сегодня в 15:15
Ответ дляЗараз все скажу
Як розуміння цього допоможе людині залишитись на гражданці і без черепно мозкової травми?

Треба бути трохи мудрішими в нинішніх обставинах
Пошаманю• сегодня в 15:15
Ответ дляlilul990
я вот не розумію, повалене бикування ви бачите, а повальне побиття и заломування тцк не бачите
автор lilul990 • сегодня в 15:17
Ответ дляПошаманю
Правда завжди на стороні сильного. Хочете правди - вступайте в боксерський клуб. А якшо не маєте за собою сили - навіщо бикувати? Дійте за обставинами
Пошаманю• сегодня в 15:17
Ответ дляlilul990
Як це стосується теми?
ну як це як.. ви так тут лобіюєте лояльне відношення до ткц, що всі повинні склонити голову і йти на убій без супртиву, то їх борг.. То чому сама тут? чому не допомогти батьківщині
автор lilul990 • сегодня в 15:18
Ответ дляПошаманю
Треба просто бути мудрішими. Бикування ні до чого доброго не приводить
Пошаманю• сегодня в 15:19
Ответ дляlilul990
то які питання тоді до боксера? Він себе почуває сильним.. на його стороні і правда
После шести ни-ни• сегодня в 15:19
Автор, для вас
Появилось видео начала конфликта футболиста Колесника с сотрудниками ТЦК

На кадрах видно, что сотрудники ТЦК пытались мобилизовать человека, за которого вступился Колесник. Судя по видео, сотрудник ТЦК первым начал драку с футболистом.

Инсайдер Киев
https://t.me/KyivPolitic/60601
Черный Ловелас• сегодня в 15:21
Ответ дляlilul990
Если к вам вечером подойдет маньяк и начнет тащить вас в машину вы не быкуйте и соглашайтесь на все, будьте мудрише.
Пошаманю• сегодня в 15:22
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, для вас

Инсайдер Киев
https://t.me/KyivPolitic/60601
та то Ви щось придумали)) не може такого бути)
Добродійка• сегодня в 15:31
Ответ дляПошаманю
Давайте же обсудим. Почему биковали тцк. Там такий махач на видео
автор lilul990 • сегодня в 15:32
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, для вас

Инсайдер Киев
https://t.me/KyivPolitic/60601
Він підбіг до тцк і почав перешкоджати їх діяльності

В сша це вже би був вистріл в голову
автор lilul990 • сегодня в 15:34
Ответ дляЧерный Ловелас
Як махання кулаками комусь помогло в цій ситуації?

Усіх відпустили може?
Добродійка• сегодня в 15:34
Ответ дляlilul990

В сша це вже би був вистріл в голову
Тцк не поліція. І нікого не має права затримувати. Вони група оповіщення. І як видно по цим браткам, що вони з ТЦяк?
Пошаманю• сегодня в 15:35
Ответ дляlilul990

В сша це вже би був вистріл в голову
якій діяльності? заламувати людину? бити іі?
Пошаманю• сегодня в 15:35
Ответ дляlilul990

Усіх відпустили може?
да, хтось тікав таки
Добродійка• сегодня в 15:36
Ответ дляПошаманю
да, хтось тікав таки
Це вибір кожної людини. Як кого сь можно примусити робити щось?
Пошаманю• сегодня в 15:36
Ответ дляДобродійка
правильно, може те бандюки ряжені, що в принципі так і є по суті
автор lilul990 • сегодня в 15:37
Ответ дляЧерный Ловелас
Даже тим кого насілують радять не сопротивлятись щоб зберегти життя
Добродійка• сегодня в 15:37
Ответ дляПошаманю
Поліція у спец фррмі. На спец машинах. А тут взагалі не ясно хто вони?
Зараз все скажу• сегодня в 15:37
Ответ дляlilul990

В сша це вже би був вистріл в голову
Он увидел несправедливость и поступил по совести