Моя лікар-гінеколог повідомила, що буцім-то 6-ий роддом у Києві планує закриватися на зовсім. Хтось щось чув чи має якусь інормацію з цього приводу?
Знайшла рішення Київської міської Ради від 5 грудня 2024 року N 432/10240 Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства ’Київський міський пологовий будинок N 6’ виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
А зараз на формах читаю, що там скорочують працівників