Шиворот Навыворот• вчера в 20:27
Матове золото ,як вам?
Хтось має прикраси з матового золота? Як виглядає , гарно? Мені наче подобається, і вагаюся, що вигляд фольги чи біжутерії
Зробіть вибір:
вже голосів:
1. Гарно
2. Фу
3. Результати
Мульйонерша• вчера в 22:48
Ответ дляШиворот Навыворот
Не знайшла, на жаль Восковки Киев
Відкривайтесь, напишу в лс. Не така ж наче тема прям)
Ашотакоя• вчера в 22:51
В 2000 году было кольцо, тогда называли,, чесаное золото,,. Мне нравится. Но сами понимаете, что модель, что комбинации, все это на любителя. И ещё, никогда не ориентируйтесь на чужой вкус! Только ваш собственный взгляд и выбор!
Мульйонерша• вчера в 23:16
Ответ дляsim2406
Та да. Пишіть
Не можу чогось з додатку, завтра з ноута відпишусь)
Тихої ночі)