Шиворот Навыворот• вчера в 20:27

Матове золото ,як вам?

Хтось має прикраси з матового золота? Як виглядає , гарно? Мені наче подобається, і вагаюся, що вигляд фольги чи біжутерії
Зробіть вибір:
вже голосів: 45
1. Гарно
2. Фу
3. Результати
Бжоли-бандерівці• вчера в 20:28
Фигня, как с картона сделано
автор Шиворот Навыворот • вчера в 20:30
Ответ дляБжоли-бандерівці
Фигня, как с картона сделано
Мені як з фольги з під цукерок
Чупа-чупс• вчера в 20:31
Мне нравится . Напоминает украшения эпохи Инков , что то индейское
Басноплетка• вчера в 20:32
Мне нравится
Мамаша в бигудях• вчера в 20:37
Да, мне как бижутерия по виду
Булькаю• вчера в 20:37
Очень интересно выглядит!
Танго утрьох• вчера в 20:38
Мне белое золото сейчас нравится
Зілля до весілля• вчера в 20:40
Маю кулон Версачі з білого золота років вже 10 напевно. Одна сторона матова, інша блискуча. Матовою стороною жодного разу не наділа
Ряженка• вчера в 20:42
Мне нравится, но только когда оно комбинировано с гладким золотом. Есть несколько таких изделий
Локшина на вухах• вчера в 20:46
Такі сережки купила на Тему за 35 грн. На один раз, але виглядають симпатично.
Алина-1240• вчера в 20:52
Тю.полирнете если выбесит
Мульйонерша• вчера в 20:56
У ювелиров это называется матуар. В основном используется для обручальных колец, так как в повседневной носке гладкие сильно царапаются.
Кольца с матуаром дольше сохраняют первоначальный вид. Края кольца при этом полируются.
Достаточно часто заказывают такие изделия.
Ну и если люди работают руками, советуем сами.
Княгиня пітьми• вчера в 20:57
У меня есть серёжки, им лет 15. Из двух половин: одна половина жёлтое золото, другая белое матовое. Они объемные (дутые). Давно их не носила, мода вернулась.
Если вам что то нравится, покупайте и носите, зачем вам мнение других?
автор Шиворот Навыворот • вчера в 20:57
Ответ дляРяженка
Так, в комбінації гарніше
автор Шиворот Навыворот • вчера в 20:58
Ответ дляКнягиня пітьми
Тому що золото не дешева покупка
автор Шиворот Навыворот • вчера в 21:09
Ось ще. Сьогодні ще міряла в магазині. Але їх мало офлайн є
Княгиня пітьми• вчера в 21:13
Ответ дляШиворот Навыворот
Тому що золото не дешева покупка
Нашла их. Света нет, то фото не очень. Наверное пора их доставать и носить, раз уж есть. Всегда их считала огромными для себя.
Просто сейчас столько красивой бижутерии на любой кошелёк, хоть три раза в день меняй, к чему эти дорогущие покупки?
автор Шиворот Навыворот • вчера в 21:18
Ответ дляКнягиня пітьми
Виглядають сучасно. Зараз актуальна і форма
автор Шиворот Навыворот • вчера в 21:21
Ответ дляМульйонерша
Це ви процитували чи самі працюєте в цій сфері? Дивлюся просто дня повсякденного носіння
Мульйонерша• вчера в 21:31
Ответ дляШиворот Навыворот
Працюю. Чоловік майстер, я займаюсь моделями, закупівлею розхідників, та всім таким іншім)
Як подобається, то це прикольна тема. Матуар в кільцях теж з роками витерається, але його можна поновити.
Або можна заполірувати його як набридне, і буде звичайне)
автор Шиворот Навыворот • вчера в 21:37
Ответ дляМульйонерша
Цікаво. Приймаєте замовлення на виготовлення? Є де подивитися?
Мульйонерша• 2 часа назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Тут так не можна ж, за це банять)
Я так, порадити зайшла. Що нормальна тема, як подобається, то не слухайте нікого.
Бо від виробу залежить теж, як буде виглядати.
автор Шиворот Навыворот • 2 часа назад
Ответ дляМульйонерша
Тут так не можна ж, за це банять)
Шкода. Якраз обираю дизайн, планую замовлення у ювеліра робити. Але остаточно не вирішила, де замовляти
Мульйонерша• 2 часа назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Зараз дуже важко з цим взагалі нажаль(
Як обираєте дизайн самі, не з каталогів готових моделей, то буде 3D моделювання, дизайнер малює Вашу модель під вимоги, і на прінтері вирощують воскову модель. Це коштує також грошей.
Далі відлити той ще квест, світло треба 6-7 годин.
На генераторах хто робить, то дорожче звісно.
Ну і лому як нема, то ціна зараз дуже не дуже(
Ще буде точно не швидко.
Але точно не турція як в більшості магазинів.
Восковки Киев моя група в фб, як потрібна буде консультація, можете питати там, підкажу)
автор Шиворот Навыворот • 2 часа назад
Ответ дляМульйонерша
Зараз дуже важко з цим взагалі нажаль(
Ще буде точно не швидко.
Пошукаю вас. З процесом ознайомлена, золото моє повністю. З цінами більш-менш теж. Ось з дизайном засада. Боюсь наліпити все красіве відразу
автор Шиворот Навыворот • 2 часа назад
Ответ дляМульйонерша
Зараз дуже важко з цим взагалі нажаль(
Ще буде точно не швидко.
Не знайшла, на жаль Восковки Киев
Мульйонерша• 2 часа назад
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну в таких випадках зазвичай я пропоную клієнтам пошукати в інтернеті що подобається.
І від його вже йдемо далі)
Боятись не треба, бо майстер Вас завжди скорегує.
Бо виріб має бути не тільки гарний, але і зручний.
Ви маєте зробити кілка скрінів того, що подобається на сам перед.
автор Шиворот Навыворот • 1 час назад
Ответ дляМульйонерша
І від його вже йдемо далі)
Так і роблю
Ряженка• 1 час назад
Вот такое кольцо есть, из того, что сейчас под рукой. Мне кажется, будь оно не матовым, было бы не красиво
Мульйонерша• 1 час назад
Ответ дляРяженка
Очень красиво) чуть края полирнуть вообще супер было бы