Смайлик• 2 часа назад

Стала забувати деякі слова?

Це старість? Мені 28
Ласую колобками• 2 часа назад
Конечно, уже с горки
И.О. человека• 2 часа назад
Это алкоголизм.
ДолькиКабана• 2 часа назад
Тривожний розлад є?
автор Смайлик • 2 часа назад
Ответ дляДолькиКабана
Тривожний розлад є?
Не знаю
ДолькиКабана• 2 часа назад
Ответ дляСмайлик
Не знаю
Пройдіть тестування.
БезникаЯ• 2 часа назад
Тю, 28... я після ковіду почала, так мені 37 було. Зараз трохи прогресує, але мені вже 42. Я думаю по вже менопауза до мене підкрадається. 28- не заморочуйтесь, якщо піде прогрес протягом кількох років, то лтоді вже до лікаря. Бо є ще альцгеймер, розсіяний склероз та ін
Флюорография гуся• 2 часа назад
Ви в Україні чи за кордоном? Може другу мову вчите тому і підзабули значення на українській?
автор Смайлик • 2 часа назад
Ответ дляФлюорография гуся
за кордоном,але мову я знала коли приїхала
КаваЗМолоком• 2 часа назад
Настя, блин, хватит. Откуда мы знаем стали вы забывать или нет?
Флюорография гуся• 2 часа назад
Ответ дляСмайлик
Я також мову знала, але за 4 роки я забуваю як сказати і перевести на українську
Малая Налегке• 2 часа назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Она не Настя !!
автор Смайлик • 2 часа назад
Ответ дляФлюорография гуся
я стала помічати, що я як у тому старому відео ’смотря какой colour, fabric’
КаваЗМолоком• 2 часа назад
Ответ дляМалая Налегке
Она не Настя !!
А хто? Старость в 28 только у нее. Как и в 27
Дело было давно• 2 часа назад
Ответ дляДолькиКабана
Пройдіть тестування.
Скинете мне .мне 50
Флюорография гуся• 2 часа назад
Ответ дляСмайлик
Ну це норма. В моєї дитини репетитор з математики , яка 30 років в США також так спілкується. Я тут питання недавно задавала, що також забуваю слова, так мені повідписувалися що це я несповна розуму і люди по сто років живуть за кордоном і такого не мають, так от брехня я вам скажу. Особливо коли ще чоловік іноземець, на роботу ходиш і 24/7 спілкуєшся в думаєш іншою мовою, то не те що слова забуде як вимовляються, а і як пишуться
автор Смайлик • 2 часа назад
Ответ дляФлюорография гуся
та я ж тільки 4 роки живу тут
Флюорография гуся• 2 часа назад
Ответ дляСмайлик
та я ж тільки 4 роки живу тут
Залежить все від стилю життя і спілкування. Деякі і по 20 років живуть і мову не знають. У них проблем точно не має із забуванням слів
автор Смайлик • 2 часа назад
Ответ дляФлюорография гуся
я майже з місцевими не спілкуюся, на роботі тільки. З українцями мало спілкуюся