ЯниЯ• 19 февраля в 10:24
Какие добавки помогали при судорогах в ногах ночью?
И как быстро вы почувствовали разницу?
Кіна не буде• 19 февраля в 10:27
Если прямо судороги, то магний и витамины группы В, а если просто крутит ноги по вечерам - тут лечения нет
БеллаДонна• 19 февраля в 10:40
Ответ дляНалитое яблочко
який саме? іх багато
Хелатная форма магния глицинат или бесглицинат
Петриківна• 19 февраля в 10:57
Пила кальцій, магній (різні форми), калій, полегшення було, але не дуже і не на довго. Поки не пропила венотонік (детралекс), от після нього набагато легше. Так що, як вище і писали, треба розуміти яка причина.
Единорог помог• 19 февраля в 11:51
Ответ дляНалитое яблочко
який саме? іх багато
Я купувала Магне В6 у білій коробці.
Там написано пити по 6 таблеток на добу, я пила по дві.
Після половини пачки перестало боліти зовсім.
Трахтибидох• 19 февраля в 14:19
Ответ дляКіна не буде
У мене якось крутили ноги,то допомогли просто електроліти,всяке буває. Спробувала як експеримент, судом не було.