А Я Самая Самая• вчера в 10:35

Українки, а ви вчите своїх дітей, що росіяни — наші вороги?

Українки, а ви розповідаєте своїм дітям, що війну почали росіяни? Що це вони кидають по нам ракетами та шахедами, які вбивають людей, руйнують будинки, інфраструктуру.
Пояснюєте, що з кацапнею не можна мати ніяких справ в майбутньому— ні дружніх, ні сімейних, ні економічних.
Результат:
вже голосів: 394
161 (40.86%) Розповідаю, що росіяни вороги
86 (21.83%) Подивитись відповіді
66 (16.75%) Росіяни такі ж люди, як і ми
62 (15.74%) Не розповідаю нічого
15 (3.81%) Немає дітей
4 (1.02%) Какая разніца
Сама собі лікар• вчера в 18:05
Ответ дляКотя_люлю
То для вас росіяни - не вбивці, а путін - не хуйло, а рашистські ракети, які летять у будинки українців, то отвєтка?
Ви мені нав´язуєте автоматичні шаблони до яких я не маю відношення. Але думайте по шаблону і далі, якщо ваше мислення ним обмежене.
Як міряти?• вчера в 18:05
Дуже дивне питання
Ніби ви хочете почути, що українки з дитинства накачують ненавистю своїх дітей
ні, не накачують. бо ненависть дуже руйнуюче відчуттяале всі діти розуміють, хто обстрілює Україну. всі.
Kidstaff Bot• вчера в 18:11
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!

З повагою, Команда Kidstaff