Чай не пью, только кофе• Изменено вчера в 12:20

Нові слова в українській мові

Яке зі слів, які були придумані останнім часом, ви вважаєте повним крінжем?
У мене це ’вподобайка’ (лайк) і ’чілка’, ’гривка’ (чубчик).

Я дуже люблю українську мову, читаю все життя літературу, але ці нововведення від мамкиних філологів просто рвотний рефлекс викликають.
Особливо коли намагаються довести, що це якісь давні забуті слова, якими треба замінити проросійські варіанти. Ага, саме про вподобайку Котляревський і писав 🤦‍♀️
Скажений гудзик• вчера в 12:44
Ответ дляСонячний зайчик
Згодна, автор. Мене бісять « Европа, коліжанка, канапка, і т д», то з пів яблука не можуть розібратися, то з будь ласка, наче інших проблем немає
Саудівська Аравія
Тепер Саудівська АРАБІЯ
Сонячний зайчик• вчера в 12:45
Ответ дляСкажений гудзик
Саудівська Аравія
Тепер Саудівська АРАБІЯ
Капець 🤦🏻‍♀️ ну правда, наче і війни немає, філологи грамотні.. роботу працюють
Дона Ко Ко• вчера в 12:51
Ответ дляСкажений гудзик
Саудівська Аравія
Тепер Саудівська АРАБІЯ
Ну тут просто виправили те, що раніше якраз звучало дивно. Те, що ми до того дивного звикли, - не така вже й трагедія
Як_наготую...• вчера в 12:54
Ответ дляДона Ко Ко
Патріотка - ні, не знаєте слова? Чи якось дивно для вас звучить? А ’піхва’ ви як раніше називали?))
Розкішниця 🤗))
Як_наготую...• вчера в 13:05
Ответ дляСонячний зайчик
А ви де працюєте?)
Байрактарна• вчера в 13:31
Ответ дляСонячний зайчик
А що під час війни філологам заборонено працювати?
Светка-пипетка• вчера в 13:35
Покажитьнам свій диплом та наукові роботи, немамкін філолог.
Чесно брешу• вчера в 13:36
Шось ви так собі філолог. Просто звикайте.
Все буде Україна• вчера в 13:36
Ответ дляДона Ко Ко
А гейт типу Ґейт, як мені пояснили. Н пкретворюється на Г, а G на Ґ. Але головна тупість в тому, що в запозичених словах що, зовсім нема розповсюдженої літери Х, зате до дідька рідкісної Ґ?
Та бля 😆
З горіха зерня• вчера в 14:09
Ответ дляВсе буде Україна
Я до нього так і не звикла, аж око сіпається як чую)
А у мене від Етеру сіпається