Простецкая• 19 февраля в 20:16
Постійно тріскаються кутики губ, вже набридло мазати й знову по колу
виглядає дрібницею, але реально боляче
ПотеряласЯ Я...• 19 февраля в 20:17
У меня на ноздрях возле кончика носа тоже, мажу масляным хлорофилиптом , помогает. Это может быть стафилококк
Не цілуюсь з бодуна• 19 февраля в 20:26
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це нестача вітамінів групи В.
💯
І мазати то як до ср@ки дверця. Треба пропити вітаміни гр В і повноцінно харчуватись
Карма хамелеона• 19 февраля в 21:16
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це нестача вітамінів групи В.
Плюсую. У мене таке раз на рік десь буває, просто купую який комплекс віт.В ’стронг’ і за тиждень проходить
Карма хамелеона• 19 февраля в 21:17
Допишу: але не обов´язково у вас саме так, причин може бути більше. Цієї зими у мене почалось, вітаміни не допомагають, і лтше коли потім вискочила якась екзема під оком, почала шцкати інші причини. Виявилось алергією на зубну пасту