Простецкая• 19 февраля в 20:16

Постійно тріскаються кутики губ, вже набридло мазати й знову по колу

виглядає дрібницею, але реально боляче
Всюди влазю• 19 февраля в 20:16
Сходити до дерматолога, здати на мікроелементи
А у нас макарошки• 19 февраля в 20:16
Чим мажете?
ПотеряласЯ Я...• 19 февраля в 20:17
У меня на ноздрях возле кончика носа тоже, мажу масляным хлорофилиптом , помогает. Это может быть стафилококк
Мама Чели• 19 февраля в 20:18
С кислотностью желудка все норм?
Сколько_мне_лет?• 19 февраля в 20:19
Це нестача вітамінів групи В.
Не цілуюсь з бодуна• 19 февраля в 20:26
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це нестача вітамінів групи В.
💯
І мазати то як до ср@ки дверця. Треба пропити вітаміни гр В і повноцінно харчуватись
Anna -d11e• 19 февраля в 20:27
Анемия?
Чупа-чупс• 19 февраля в 20:29
Здавала все аналізи на В12, бакпосев. Стафілокок був
Карма хамелеона• 19 февраля в 21:16
Ответ дляСколько_мне_лет?
Це нестача вітамінів групи В.
Плюсую. У мене таке раз на рік десь буває, просто купую який комплекс віт.В ’стронг’ і за тиждень проходить
Карма хамелеона• 19 февраля в 21:17
Допишу: але не обов´язково у вас саме так, причин може бути більше. Цієї зими у мене почалось, вітаміни не допомагають, і лтше коли потім вискочила якась екзема під оком, почала шцкати інші причини. Виявилось алергією на зубну пасту
Кили и Манджаро• 19 февраля в 21:18
Стафилококк у меня был.