Сердючка• сегодня в 09:35
Чи може онлайн школа дати довідку про очне навчання?
Як додаток до атестата потрібна довідка, що 10-11 клас навчалась дитина очно.
В тому і питання: яка школа зможе таку довідку дати?
Я только за!• сегодня в 10:05
Ответ дляСердючка
І у вашій школі дають таку довідку?)
Сначала вы ответьте, в какие страны она нужна
Сердючка
• сегодня в 10:06
Ответ дляОновлена версія
В мене є питання, як дитина яка проживає в тій країні (закордоном) отримала таку довідку. Ви ж закордоном?
Ні, в Україні. І за цих два роки з країни не виїздили
Оновлена версія• сегодня в 10:06
Ответ дляСердючка
То змініть школу та й все...
Сердючка
• сегодня в 10:10
Ответ дляПуки-куки
Автор, у вас онлайн школа приватна чи державна?
Приватна
Гжегож Бженчишчикевич• сегодня в 10:17
Ответ дляПедиатор_я
Домовляйтеся зі звичайною школою про сімейний формат навчання.
Може, і знайдеться варіант.
Паралельно купуйте курси у онлайн школі, щоб мати матеріали.
Може, і знайдеться варіант.
Сімейна форма навчання нічим не врятує, бо універ теж не дурний і просить довідку про академічне навантаження, а на сімейній формі навчання навантаження нульове
Дуболом• сегодня в 10:32
Ответ дляЯ только за!
От знаете, я уже хотела посоветовать школу, потому что мой ребёнок тоже в онлайн, но я, например, тоже не в курсе, где уже требуют такую довидку. А раз вы как истинный хохол сидите со своими знаниями и тихарите, то хрен вам и я напишу, что знаю
Мне посоветуйте, пожалуйста. Мой сейчас в Оптиме, но хочу, наверное, поменять
Ответ дляПедиатор_я
Може, і знайдеться варіант.
Так в додатку вказується форма навчання. Екстернат і сімейна форма замовляються свідоцтва окремим бланком
Сердючка
• сегодня в 11:20
Ответ дляТрільчиха
Ви в Україні і не можете вийти на очне навчання і здати нмт?
В сенсі вийти на очне навчання? 4 роки навчається в онлайн школі. Для очного потрібно змінювати заклад. НМТ в питанні не звучить
Педиатор_я• сегодня в 11:41
Ответ дляSvitlo_
Не знала.
А якщо останній місяць вийти на очне навчання?
Сумчатая кошка• сегодня в 20:06
часто мова не про очне навчання, а про кількість навчальних годин - предмет - на рік.
Якщо це Ви ту Маріану прочитали, то вона дано топить проти всіх - аби залучати всіх до себе і мати гроші, дуже агресивна маркетингова політика у неї.
Не вірю в таке. Діти закінчують, поступають, і на стипендії теж, якось без неї обходилися.