Помню была такая темка, где девушка просила аргументы о ситуации в Украине для друзей из России. дайте плз ссылку . Друзья из России просют))
Ответ дляsuslik
ой, Ви знаэте, на днях чоловік писав на ОК своїй російській рідні (самі просили його пояснити що тут до чого в нас) і кримським друзям-однокурсникам ледь не по пунктах своє бачення, на що в 90% отримав відповідь, мол ви хохли не розумієте нічого, ми вам добра хочем і тдтп...
та отож. но попытаюсь))