В гости звали?• 1 час назад
Воскресный ужин
Что у вас вкусного?
В гости звали?
• 1 час назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ням ням, а с чем это?
Свинина+курица
Ms. Скромность• 1 час назад
Картошка пюре, с кабачковой икрой, и рижской рыбной консервой. И блины!
Последний день Масленицы.
А поговорить?• 1 час назад
Хто смайли плачущі залишив, не треба плакати, все буде добре😆 в нас ще дуже багато смачного було. Це вже залишки після аперолю🎉
Черный Ловелас• 1 час назад
Ответ дляВ гости звали?
Свинина+курица
Я бы назвал эти пельмени так, пельмени ’стефанчук+безугла’
В гости звали?
• 1 час назад
Ответ дляЧерный Ловелас
Круто 👍 можете создавать свой бренд пельменей 😂
Клептоманка• 1 час назад
Соба з овочами і курячим філе, квашені огірки і помідори. До речі, про помідори мушу сказати ще кілька слів. Квасила таким способом вперше, переживала за результат, але вони просто неймовірно смачні. Помідори, сіль, цукор, суха гірчиця і холодна вода. Все, більше нічого. Такі смачні, що біля них можна луснути
.
Дайте подуться• 1 час назад
Ответ дляКлептоманка
.
Плюсуюся до помідорів, я такі теж роблю у відрах прямо.
Мозговая пилочка• 1 час назад
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ням ням, а с чем это?
Якісь невибагліві у вас смаки.
Воно виглядає як хрючево.