Всміхайлик• сегодня в 13:17
Одноразовая бритва Венус
Вы используете ее один или два или три раза ? Я пользуюсь один но читаю люди пользуются долго или минимум два три раза .
Мошей ницца• сегодня в 13:21
Кто вам запрещает использовать ее несколько раз если она еще острая? Толтко вы же ей пользуетесь
Гостра на язик• сегодня в 13:20
Так от площади зависит, одна подмышка или самка снежного человека полностью.
ВільнаНазавжди• сегодня в 13:24
Подмышки раз 10. А вот ноги и бикини бессмысленно для меня - быстро тупится
Жена_КотораяСтена• сегодня в 13:25
Смотря что и как много брить. Они обычно не очень острые, поэтому покупаю многоразовые насадки с 5 лезвиями. На дольше хватает.
Света С Приветом• сегодня в 13:33
Покупаю вот такие, мне одной хватает на 4-5 походов в душ, брею подмышки каждый день и ноги раз в 3 дня, очень хорошие бритвы
Мамкиня доця• сегодня в 13:59
Ответ дляЩаслива Я
Купите мужскую bic flex, вам ее на несколько лет хватит
Я жилет чоловічі купую, реально десь на рік вистачає однієї.
Вся різниця, що вони сині, а не рожеві.
Може ще третю?• сегодня в 14:10
Последние годы как-то быстро Венус тупится. Раньше я реже меняла лезвия
Анютины ласки• 2 часа назад
«Одноразова бритва» не означає “на одне гоління”. Це означає, що леза в ній незмінні: конструкція не передбачає їх заміну, тому після зношення викидається весь станок.
При цьому в частині одноразових станків можуть стояти ті самі леза, що й у багаторазових системах. Тобто за кількістю голінь різниця не завжди буде суттєва. Різниця в іншому: у багаторазовій бритві на ту саму ручку просто ставиться новий картридж/лезо, а в одноразовій замінюється весь станок.
Одноразові особливо зручні у відпустці (поголився, викинув і не везеш назад), або коли потрібно мати бритву в кількох місцях (на дачі, у батьків тощо). У таких сценаріях окремі ручки зі змінними лезами часто виходять дорожче, тому одноразові можуть бути практичнішим варіантом.