Прокачую сідниці• 24 февраля в 18:51

Надключичний лімфовузол

Привіт, доньці 14,5 років.
Є збільшена щитовидки, ознаки АІТ по УЗД, по гормонах все в нормі, приймає селен і йод.
Ендокринолог на прийомі знайшла лімфатичний вузол надключичний зліва , розмір невеликий (6*2 мм це один лікар міряє щотримісяці, інший на іншому апараті міряє 7*2,5 мм ). Що в одного що в іншого лікаря УЗД лімфовузол нормальної форми та структури, без ознак деструкції. Кажуть що вони повністю добрі.Просто сама локація стрьомна .
Справа є 5*1,8 мм також , але кажуть лікарі що такого розміру є у всіх , їх не описують навіть при дослідженнях, він маленький, не пальпується.

Була на прийомі в онкогематолога, робила рентген легень - все ок, інші лв - все ок, аналізи крові - все ок. УЗД внутрішніх органів все ок, навіть УЗД грудей - також все ок.
Але цей лв надключичний ніде не дівається .

Лікує акне, вже майже немає, але було не дуже багато прищів, але трохи було.
Гематолог сказала що може бути від аіт, може від акне, всі ми різні і все буває.
Червоних прапорів немає
Вагу не втрачає, нічної пітливості немає, ніякої температури, втомлюваності.

Лікарі що онкогематолог, що УЗД лікарі , кажуть просто спостерігати, ніякої біопсії чи гістології не пропонують.
Спостерігаю за ним вже 15 місяців .
В онкогематолог була в грудні 24 року, потім вона призначила прийти в січні 25, і в квітні 25.
Потім сказала спостерігати, якщо нема побільшення і аналізи внормі, то за рік. Йду в кінці квітня.
Каже онкогематолог, що буває що є такі маленькі вузли і все ок.
Час джипити, каже що в дітей таке буває, що аіт може таке давати, і що погані вузли майже півтори року не залишаються одного розміру.

Знаю, ситуація не поширена, але може хтось стикався. Візуально його не видно ні при якому повороті ключиць, якби не ендокринолог то б і не знали.
Однозначно• 24 февраля в 18:52
Ооо, знову.
сказочное_Бали• 24 февраля в 18:58
Вас никто не поймет, пока сам не столкнется. Вам тут ничем не помогут. Следите, сдавайте кровь периодически. Лично мое мнение, что за такое время, а это уже полтора года, то оно бы себя проявило, если бы что-то было плохое.
Я вас очень понимаю. У меня у ребенка было очень большие лимфоузлы на шее. До 2.7 см! Ну, мое состояние, я думаю, вы понимаете). Я думала, что чокнусь.
автор Прокачую сідниці • 24 февраля в 18:59
Ответ длясказочное_Бали
Ну так. Голова не на місці. Найголовніше що це надключичний. Але вірю що все буде ок. І вам того бажаю.
сказочное_Бали• 24 февраля в 19:01
Ответ дляПрокачую сідниці
Дякую. Все буде добре. Ви слідкуєте за цим, а це вже половина справи.
Бриджит_Фрикандо• 24 февраля в 19:14
Давно не було і оце знову!

Автор за цей час я маму поховала, спадок оформиоа, і моєм брату нарешті встановлено діагноз, 11й по рахунку, його списали з зсу і ві
проходить лікування, вже половину курсу
хіміотерапії.
А Ви все топчеться на місці
So_so• 24 февраля в 19:12
Опять?!!!!
Ловлю капці• 24 февраля в 19:17
Ответ дляSo_so
Опять?!!!!
Та ладно вам! Я за ней скучала.
Бриджит_Фрикандо• 24 февраля в 19:26
Ответ дляЛовлю капці
Та ладно вам! Я за ней скучала.
Та, потім знову стане нудно
Все буде Україна• 24 февраля в 19:29
А ви протрималися чимало, давно вас не було.
Адже це все ви вже питали, і вам відповідали
Слухайте лікарів, це краще що може бути.
автор Прокачую сідниці • 24 февраля в 19:35
Ответ дляВсе буде Україна
Так не писала дуже давно, але от підходить консультація в гематолога і вирішила спитати. Що тут поганого , всі щось питають. Не бачу нічого кримінального
Все буде Україна• 24 февраля в 19:47
Ответ дляПрокачую сідниці
Але ви ж не будете лікуватися у порадниць. Чи порадницям довіряєте, а лікарям ні?
Нового ви тут нічого не почуєте, навпаки ви більше розкажете бо пройшли вже кучу лікарів.
автор Прокачую сідниці • 24 февраля в 19:55
Ответ дляВсе буде Україна
Тут колись ще жіночка відписувалась, що в чоловіка також є маленький і спостерігають. Може прочитає цю тему
Вероятненько• 24 февраля в 20:06
А куди вони повинні дітись , якщо у дюдей лімфоузли це невід´ємна частина імунної системи. Це те ж саме що заглядати в рот і дивуватись що там є язик. Вам же на узі ясно і понятно пишуть що розміри і структура відповідають нормі.
автор Прокачую сідниці • 24 февраля в 20:28
Ответ дляВероятненько
Розміри надключичний мають бути близькі до 0. Це не звичайні лв , як ви не в курсі то не пишіть
Бриджит_Фрикандо• 24 февраля в 20:47
Ответ дляПрокачую сідниці
Ага, от дивно, коли тіпа ще якась жінка відбувалась про таке ж як у Вас Ви писали, що то не Ви
КаваЗМолоком• 24 февраля в 21:33
Ответ дляВероятненько
Але мені узист сказала, що вони не мають бачить надключичних на узд.
А тут не перший раз читаю, що вони є.
Ane4ka-9cee• 24 февраля в 21:37
Як це Вас так довго не було, ми переживали
Вероятненько• 24 февраля в 22:02
Ответ дляПрокачую сідниці
Ви такого нікому не кажіть щоб не позоритись, бо те що ви знаєте про нуль не відповілає дійсності.