західний_діалект• сегодня в 08:40
Рады ли до сих пор видеть украинских беженцев в Европе?
Где в Европе украинцев больше всего
Большинство тех, кто остается в ЕС, – мамы с детьми и женщины среднего возраста: три четверти всех украинцев под защитой, говорят в Europa eu. Каждый второй беженец – несовершеннолетний ребенок, а мужчины – лишь каждый четвертый.
Сейчас топ 3 страны ЕС, где украинцев под временной защитой больше всего, выглядит так:
Германия (1 250 620 человек, 28,7% от общего количества в ЕС);
Польша (969 240 человек; 22,3%);
Чехия (393 055 человек; 9,0%).
Далее следует Испания, там украинцев 255 180, на пятом месте – Румыния (201 865 беженцев).
В конце 2025 года количество украинцев под защитой в Европе продолжало расти, хотя и медленно. Только за декабрь в ЕС зарегистрировалось еще почти 25 тысяч украинцев. Этот прирост почувствовал почти весь Евросоюз: количество украинцев увеличилось в 22 странах из 26. Больше всего приезжали в ту же Германию (+9 620), Испанию (+2 235) и в Румынию (+2 160). Уменьшилось беженцев во Франции (-1 250) и Эстонии (-470).
Польша (969 240 человек; 22,3%);
Чехия (393 055 человек; 9,0%).
Планшетница• сегодня в 11:55
Ответ дляНамакушка
Ну так, скористатися українським паспортом, щоб злиняти, — завжди готові, а як нести відповідальність і цінувати місце, що надало вам цей паспорт, — дзуськи. Інфантилізм. Так викиньте, подайтеся на політичний притулок чи ще щось, поїдьте на тих самих правах, що й решта світу мігрує. Але ж ні, вам потрібно і рибку з´їсти, і н****й сісти. І приїхати на все готове в чужу країну. А слабо в себе вдома побудувати добробут? Питання риторичне. Звісно, слабо. Це ж треба щось робити, змінювати, змінюватися самим. Набагато легше на все готове, як трутням 👏
Яка експресія
Особисто мені український паспорт не дав нічого. Маю інший
Дякую, вже нічого не хочу змінювати. Без мене якось.
Намакушка• сегодня в 11:59
Ответ дляМию чакри щоденно
Робили, будували, змінювали.
А у лютому 2022 опинилися в окупації. Без захисту. Кинули напризволяще, кожен сам за себе. Дуже гарний урок був. На все життя запам´ятали.
Зараз немає панщини, люди де хочуть, там і живуть.
Я писала вище, що мої коментарі стосувалися тих, хто маючи в Україні все майно в чудовому стані і живих-здорових близьких, вирішив звалити на шару. Ще й вистачає нахабності те майно здавати за чималі гроші. До людей з окупації, поранених і т. п. питань немає
Планшетница• сегодня в 12:01
Ответ дляНамакушка
Так нехай сміливі біженці припинять бити себе в груди, які вони круті, а ті, хто лишився, мовляв, якісь лохи нерішучі. Та якби 95% тих, хто поїхав, були в Україні, то і економіці було б легше, робочих рук більше, врешті решт і в армії були б поповнення і ротації. У будь-якому випадку більше користі, ніж від того, як по факту вийшло від їхнього вчинку. Від вибору тупо кинути все. А якби всі українці виїхали, треба пояснювати, що було б? Було б через 100 років тут щось типу аналогу США, Австралії і т. п. — нові загарбники би зайняли землю і все. І не було б ні мене, ні вас, ні наших родин, нічого. Бо чиясь срака важливіша, бл*ять
Вони зробили те, що вважали правильним для себе. Бути виключно в Україні не зобов´язані. І ніякого такого вчинку вони не зробили.
Намакушка• сегодня в 12:03
Ответ дляПланшетница
Яка експресія
’Після нас хоч потоп’. Успішної вам біганини від проблем. Круто, напевно, жити надією, що от тут тоооочно не спіткає біда. Нічого не дав паспорт, то це ви вийшли заміж чи що? А до чого тут тоді ваш коментар про те, що треба на якийсь там крок наважитися? Якась дурня. Якщо ви вийшли за іноземця, то не треба жодної клепки чи якихось мінімально позитивних якостей, щоб стати дружиною. Досягнення дай боже. І якщо на вашій нинішній землі буде катаклізм, війна чи щось інше, знову речі сумку і тікати? Героїзм такий героїзм.
Намакушка• сегодня в 12:03
Ответ дляПланшетница
Та звісно, здати квартирку і поїхати з простягнутою рукою дуже правильно
Планшетница• сегодня в 12:14
Ответ дляНамакушка
Дякую, і вам всього доброго. Заміжжя мені паспорт не дав.
Який крок, про що ви?
Хтось десь писав про героїзм? Але поїхати від небезпеки, якщо є таке бажання, то в цьому нема нічого поганого.
Який крок, про що ви?
Планшетница• сегодня в 12:15
Ответ дляНамакушка
Їх майно, що захотіли те і зробили з ним. Як і поїхали куди захотіли. Навчіться поважати та приймати чужий вибір.
Анонім-ка• сегодня в 12:28
Ответ дляНамакушка
А чого вас тоді зачіпає моя думка, правда очі коле? Що немає в утікачів жодної гордості і пошани до них теж немає, а що їх зневажають як за кордоном, так і в Україні? Повторюся, я маю на увазі виключно соціальних туристів
Це ти говориш і тим, хто з Маріуполя утік? З Покровська? З Костянтинівки? Добре я розумію?
Чи як ти розрізняєш соціальних туристів?
О, власне, а що це таке? Напиши, як ти це бачиш на прикладі Польщі.
Анонім-ка• сегодня в 12:30
Ответ дляНамакушка
Про яке «на все готове» мова?
Поясніть, будь ласка?
Анонім-ка• сегодня в 12:32
Ответ дляНамакушка
Ви реально думаєте, що людина яка має в Україні «все майно в чудовому стані» вирішив «звалити на шару»?
Шо то за шара така? Можна по пунктам?
Мати тріля• сегодня в 13:32
Ответ дляНамакушка
А зачем создавать себе трудности? Чтобы что?
Зажуженная Жужжа• сегодня в 13:42
Ответ длязахідний_діалект
Чувство справедливости
И где тут справедливость?
Есть два лагеря
1 - те, кто после начала войны шагнули ’в бездну’ (т.е. в полную неизвестность, оставив все - родные стены, привычный круг и прочее.
2 - те, кто остался в привычном окружении, в родных стенах и так далее.
Кто больше пострадал? Думаю примерно одинаково. Судить кого-то в данных обстоятельствах - низко и глупо.
Я склоняюсь перед смелостью всех
Есть два лагеря
Я склоняюсь перед смелостью всех
Баба Йога• сегодня в 13:44
Ответ длязахідний_діалект
Наверное есть причины не любить украинцев, учитывая что в ЕС смоталась не лучшая их часть.
Поїхали абсолютно різні люди
І спеціалісти ІТ сектору і продавчині з каси магазинів
Некваліфіковані можуть затриматися за рахунок низьких очікувань від життя і легкого виходу заміж(низькі очікування від чоловіків)
Кваліфіковані ІТ зі знанням англійської легко пристосовуються в любій країні і потихеньку перейдуть на робочі візи
Інвалідів(непрацездатних, бо є і працездатні) та пенсіонерів швидше за все повернуть, тобто вони не зможуть перейти на робочі візи і відповідно не матимуть шансів залишитися
Висновки: 1)поїхали з України різні люди, 2)вже повернулися патріоти, 3)після закінчення колективного захисту повернуться ті, хто не зацікавив інші країни
Невгамовна шахиня• сегодня в 14:54
Ответ дляНамакушка
А яким чином майно і родичі мають привʼязувати до місця проживання?