Я пані прохана...• сегодня в 09:08
Який термос чи термокружка у вас реально тримає тепло
а не дві години і все?
No problems• сегодня в 09:10
Та, що мені на роботі подарували. Але там фірма не вказана, бо вона брендована
Верочка 100%• сегодня в 09:13
Термос ікеа, всередині скло, реально гарячий чай 24 години. От вчора о 18 заварила, п´ю.
Все інше, особливо ці металеві кулі - фігня, знаю.
осень харашо• сегодня в 09:19
Лідл літровий. Йому більше 3 років.
Дитині купляла в школу на польському аллегро, теж супер.
Глубоководная селедка• сегодня в 09:26
Купувала на ОЛХ 2 л, 400грн, скляна колба. ЗВЕРЬ!
Тримає 15 год в стані кип´ятка (тобто можна заварювати каву за запарювати вівсянку). В нас зранку практично ніколи світла нема. То з вечора зробила кип´ятка і зранку ніяких проблем зі сніданком в цьому плані. Щиро РЕКОМЕНДУЮ
Але то скло і це не для того щоб носити з собою.
Ну і дизайн звісно ппц ’прощавай молодість’, але йому можна зробити симпатичний чохол при бажанні. Але от щодо утримання тепла реально топчик!