Нетутешня• вчера в 22:56

Хто купував квартиру у забудовника

Що це за 1% від вартості квартири, який типу треба сплатити за нотаріальні послуги при оформленні договору інвестування? Чи не багато хочуть???
Шалена красуня• вчера в 23:10
хотят заработать)))
Пишу з калідору• вчера в 23:10
Да уж, у них хорошие аппетиты
Чесно брешу• вчера в 23:15
Це залежить від типу інвестиційного договору, значить у вас такий. При оформленні квартири на себе (коли добудують) буде ще +1%
автор Нетутешня • вчера в 23:29
Ответ дляЧесно брешу
І це типу така загальна практика, так? Маю на увазі, частіше за все чи ні? І якщо забудовник пропонує такий договір, то іншого і не буде?
Бо я в шоці що чуєш одну вартість квартири, а потім ще купу всього плати
ПрипоРошенная• вчера в 23:29
Это ещё немного, мне попадалось и 8%
автор Нетутешня • вчера в 23:30
Ответ дляПрипоРошенная
Это ещё немного, мне попадалось и 8%
Здуріти!!! За що??