Я не чарівниця вам• вчера в 16:25
Дисграфія, дислексія
В чиїх дітей є, дислексія, дисграфія ви приносили довідки про це в школу, звертались до психіатра державного, потім в ірц і вже звідти приносили документи?
В мого сина є, не катастрофа, але все ж. Думаю, чи варто щось починати.
Маємо лише висновок логопеда та нейропсихолога, але вони приватні.
Алина-1240• вчера в 16:28
Раз видела у дочки знакомых, но она читала по слогам плохо, букала, мукала , в остальном все норм. Им сказали не лечиться
Брюльтик• вчера в 16:31
Є. Якщо не катастрофа, то дають можливість дитині самій адаптуватися, чимось компенсувати. Мене в ірц просто спитали: ви хрчеие на спецпрограму? Кажу: ні. Можливо якісь додаткові 15 хв на контрольних, наприклад. Сказали, що такого не дадуть.
Дитина в принципі справляється, я не наполягала. 10 й клас вже.
Кукусикиииииии• вчера в 16:31
Я не приносила, не знала что такая болезнь есть. Молодая была, да и было это 30 лет назад, в школе сказали просто глупый. Ну ничего, знает 5 языков и за плечами универ за кордоном.
Аноним_1858• вчера в 16:32
В класі був такий хлопчик, ще заікання було.
До нього помічника приставили з 2 класу.
Мама проходила шлях, як ви написали і всі документи в школу принесла.
Діти йому помагали в усьому тоже, він нормально вчився. В 6 класі вирівнявся приблизно на одному рівні з хорошистами, по деяким предметам трохи нижче
Я не чарівниця вам
• вчера в 16:33
Ответ дляАлина-1240
Скільки років дитині?
Мій в 4 класі, є діти, які читають гірше, вчителька і не знає про проблему) Він може замінити словом іншим словом, яке в речення не вписується, потім відповідно не розуміє що таке. Читає, переказати не може. На письмі теж бувають ’приколи’. Якби не аж так погано.
Тому й думаю, чи варто це починати, чи воно реально щось дасть моїй дитині?
Алина-1240• вчера в 16:33
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Скільки років дитині?
14 сейчас. Но ничего не изменилось. Чтение на уровне 6 лет
Аноним_1858• вчера в 16:33
Ответ дляКукусикиииииии
Класна історія.
Глупа виявилась школа.
Молодець ваш син!!!
Глупа виявилась школа.
Молодець ваш син!!!
Я не чарівниця вам
• вчера в 16:34
Ответ дляБрюльтик
Вчителі знають про проблему?
Алина-1240• вчера в 16:35
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Скільки років дитині?
Думаю так работает их мозг. Именно обрабатывает инфу
Аноним_1858• вчера в 16:35
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Скільки років дитині?
У вашому випадку вже нічого не дасть.
Але це моя думка.
Якби з 1 класу, то був би сенс
Але це моя думка.
Якби з 1 класу, то був би сенс
Стетоскопуло• вчера в 16:37
В сина легка форма діслексії. Ні, офіційних підтверджень не приносила, вчителів попереджала.
Вчився слабо, але по оцінках був посередині класу
З 1го по середину 8го класу регулярно займався з логопедом-дефектологом, це допомогло найбільше.
Я не чарівниця вам
• вчера в 16:41
Ответ дляСтетоскопуло
А як саме займався? Очно? Які саме заняття були? Типу читання, письмо, всякі оті вправи де складии переплутані, там ліва, права рука рука одночасно щось малюють?
Стетоскопуло• вчера в 16:46
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Індивідуальні очні заняття.
Да там купа різних завдань було, так, різні види діяльності включала викладач.
Вчила запам´ятовувати, переказувати ( з цим у сина були проблеми).
Але в якійсь момент я перестала вникати. Сину допомагало, він став більш впевнений.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• вчера в 17:39
Просто попередила класного керівника, що у дитини є такі проблеми. Але вчителя і так бачать))) більше усно намагаються питати. Ну оцінки за зошити - капец. Але претензій не маю. Компенсує відповідями та докладами, які можна надрукувати.
Займалися з логопедом, мовний центр.
Залізний занавіс• вчера в 17:42
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Скільки років дитині?
Запишитесь в ирц
Вам назначат время
С собой нужно взять документы, медицинские документы (если есть), тетрадки ребёнка, характеристику со школы.
Мы так ходили проконсультироваться в 7 классе без конкретных диагнозов. Просто было ряд проблем.
С нами часа два общались разные специалисты. Мне понравилось, что очень доброжелательно и детально.
Уговорили на инклюзию.
Я не планировала и вообще не хотела. Очень рада, что согласилась!
И ещё они дали очень много советов как помочь ребёнку, что развивать.
И для школы написали инструкцию на много страниц как с ребёнком заниматься.
Вам назначат время
Уговорили на инклюзию.
Брюльтик• вчера в 17:44
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Вчителі знають про проблему?
Розумні самі здогадалися, це ж видно, але булінгу нема зі сторони вчителів, тому нема потреби ходити захищати свою дитину.
Дуже пощастило з першою вчителькою, завдяки їй син адаптувався, навчився вчитися, а за 4 роки нервова система потроху щп дозрівала, у нього ще й рдуг.
Брюльтик• вчера в 17:46
Ответ дляАлина-1240
Якому предмету це заважає?
Мій укр.літ і зар.літ лише слухає, завдання в принципі прочитати і зрозуміти може, там небагато тексту, він не встигає втомитися.