Прокачую сідниці• вчера в 23:21

Питання довіри, доньці 18

Сьогодні випадково глянула на екран ноута доньки, відкрита вкладка Сінево. Питаю, чи все ок? Є якісь проблеми? Ні, читаю. Після десятка питань сказала, що йде на роботу гарячої лінії Сінево. Я просто в шоці. Питаю- коли ти збиралася мені сказати ? Мовчить. Одним словом, я почала сварити, що зараз головне навчання, що якщо вона приділятиме час більше цьому, то в майбутньому буде легше та перспективніше, а вона мовчала
Ми не олігархи, але не бідуємо, хоч гроші з неба не падають. Одягнута, за зимові канікули була і в Буковелі і на Плай, телефон, косметика
Мене найбільше обурило те, що вона навіть не радилася. Як можна тепер їй довіряти. Де і коли я щось опустила…
Губи до вух• вчера в 23:22
Наоборот, молодец. Я работала с 16 лет
Міні-бікіні• вчера в 23:23
вы пропустили момент взросления))
волосатое стекло• вчера в 23:24
Ви сварите, тому і не сказала.
І тому і далі буде приховувати.
Моя мама і на 2 весіллі моєму не була.
І дуже багато інших речей не знає.
Реагувала як ви.
Сварилися, нервувала, ображалася.
Стосунки у нас посередні.
Саме через таку її реакцію і характер.
Автор, почніть з себе.
І ненавиджу, коли кліщами все витягають.
Вона потім збіжить від Вас і взагалі нічого знати не будете.
Мелочунь• вчера в 23:24
Вам стоит радоваться, что вырастили такую самостоятельную дочь
автор Прокачую сідниці • вчера в 23:24
Я не знаю, як їй пояснити, що рано ще працювати. Нехай краще вчиться більше, йде в зал, басейн
ПироженкА• вчера в 23:26
У меня дочка спросила, ок ли платье на собеседование. Мое мнение интересовало только в этом вопросе)
Учится на 3м курсе колледжа. Сама нашла работу по специальности, сама устроилась и с сентября вот работает.
Я тоже пыталась что-то заикаться на тему, что доучиться бы. По сути, да, на учебу времени стало раза в 2-3 меньше, что сказалось и на оценках, и на наличии стипендии. А еще надо в ВУЗ бы поступить...
Тракторні війська• вчера в 23:25
Навпаки, цінуйте її самостійність. Не сказала, бо боялася вашої критики.
Міні-бікіні• вчера в 23:25
Ответ дляПрокачую сідниці
потому что не рано вот вообще
ЯяяКакаджамбо• вчера в 23:26
Ответ дляПрокачую сідниці
Вы тролль?
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 23:26
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Вы тролль?
Дуже схоже
Сонячний день• вчера в 23:28
Автор хай спробує працювати, якщо набридне повернеться до навчання. Якщо зможе буде паралельно вчитись. Не блокуйте - підтримайте!
Уравнобешенная• вчера в 23:27
Ви дуже йоб……а мамаша не дивно що вона не радилася.
Блакитна устриця• вчера в 23:27
Ответ дляПрокачую сідниці
Я Вас розумію автор, Ваше бажання і впевненність, що краще все знаєте. Сама така квочка, але 18 років - САМОСТІЙНА, а отже не зобовязана звітувати і радитись, все добровільно.
Самая СоветЧиваЯ• вчера в 23:28
Оцей театр в кінці з заламуванням рук ’як їй тепер довіряти’ видає в вас недолугого троля
Рассказница• вчера в 23:32
Никак теперь, как мать вы не состоялись, смиритесь
Скользкая• вчера в 23:36
Я думала вона вагітна і не сказала. Тв раді бога, нехвй іде працює, що тут такого?
Редиска Я• вчера в 23:43
Ответ дляволосатое стекло
Ви сварите, тому і не сказала.
І тому і далі буде приховувати.
Моя мама і на 2 весіллі моєму не була.
І дуже багато інших речей не знає.
Реагувала як ви.
Сварилися, нервувала, ображалася.
Стосунки у нас посередні.
Саме через таку її реакцію і характер.
Автор, почніть з себе.
Нормальные люди имеют смелость сказать как есть и будь что будет. Будет ругаться - не будет ругаться. Только инфантилы молчат и всё скрывают ради своего удобства.
Хочу в БАНю• вчера в 23:46
Капец какой-то, возмущаетесь, как будто она курить и бухать начала.
Prervana• вчера в 23:49
А что она должна была вашего благословения попросить? 18 лет это уже взрослое существо, самостоятельное)
Бочка порохУ• вчера в 23:55
А де навчається? На якому курсі? Денна форма? Буде поєднувати чи пропускати навчання?
Эт вернячОк• сегодня в 00:04
Мамо вы обрубаєте дитині крила. Все. Вона доросла. Ви можете хоч на жопі собі волосся рвати а дитина виросла і назад у дитинство не вернеться. Вона має право на свою думку, вона має право робити те що вважає за потрібне.
Будете давити спілкування ваше закінчиться через рік два
from Ukraine• сегодня в 00:17
Автор потерялась
Значит тролль
Домашка• сегодня в 00:23
На какой специальности учится ваша дочь? Бюджет или контракт?
Одно дело если она учится на лёгкой гуманитарке или экономике (тогда и подработать можно), и совсем другое если на врача (где после пар нужно учить каждый день страниц 60 текста, причем не только на украинском, а ещё с латынью - там работать без вреда для учебы можно только на каникулах). В некоторых технических ВУЗах тоже не получится работать и учиться.
волосатое стекло• сегодня в 08:14
Ответ дляРедиска Я
Так я теж робила.
Тоді у нас були скандали постійні і ми тижнями не спілкуватися.
Потім я вирішила, що поганий мир краще гарної війни.
Стосунки стали рівними.
Але я вже і звикла обертатися і думати, чи варто розказувати щось своїй мамі.
Життя навчило, що не варто.
Це буде використано проти мене
автор Прокачую сідниці • 2 часа назад
Ответ дляБочка порохУ
Перший курс, іноземні. Хоче поєднувати