Тундиринда• 26 февраля в 23:32
У кого були постійні головні болі без явної причини
що виявилось тригером?
Белоснежко• 26 февраля в 23:47
Ответ дляКіна не буде
Зміни в гормонах після 35 років.
Вам скільки?
У меня мигрень, за день до месячных, и мне 38. У вас тоже голова болит на этой почве?
Мию вікна у мороз• 27 февраля в 00:16
Головний біль напруги на фоні тривожності, антидепресанти допомогли чудово
Ненька наша• 27 февраля в 00:37
Змінила 15 неврологів і 3 психіатрів. І тільки останній 16й невролог виявив внутрішньочерепний тиск і застій ліквора
Люблю_смаколики• 27 февраля в 00:51
Теж постійно болить голова. Давить у висках безперестанку, то менш, то більш. Ось тиждень назад було більш, виплакала КТ ( бо за кордоном то тяжко зробити). Повідомили, що все добре, не видумуй, йди додому. Типу діагноз мігрень. Але ж не може бути,то постійно, не перестаючи.
Пекельнi Борошна• 27 февраля в 03:14
Ответ дляНенька наша
Посоветуйте толкового невролога,пожалуйста