Трохи злякана• 1 час назад
Вам подобається такий нестандартний посуд?
Він ще є кольоровий . Суть думаю зрозуміла
Вам телефонограмма• 1 час назад
Колись виробництво процвітало, з´являвся унікальний розпис, позолочені, дрібні деталі. Китайський фарфор світився, такий тонкий, з унікальним розписом. А тепер цей ляпець, в брудних бризках продається. Чим гірше, тим краще. Назад в кам´яний вік.
Мусик Пусик• 1 час назад
Ні вилкою ні ложкою неможливо їсти з такого,У пмм не загрузиш,,,Руками теж важко мити...НІ
Пацан к успеху шел• 1 час назад
Я что-то такое лепила на кружке глины в лагере. Домой одну тарелку привезла, мама была в обмороке)) правда я глубокую делала
Налогообложу• 1 час назад
Это ж сколько пюрешки из нее не выковыряешь! Или гречки. Или вообще всего)))
ША! я прийшла!• 1 час назад
Ніякий ’непростий’ не подобається.
Посуд-це господарська річ.
Так само, як мені не треба совок з позолотою, відро ручної роботи чи пилосос з розписом.
Тільки функціональність.
Посуд-це господарська річ.
Тільки функціональність.
сЛАдКОежКА• 1 час назад
Ні. Я не можу уявити інтер´єр, до якого це пасуватиме. А так це просто криві тарілки.
Пишу каліграфічно• 1 час назад
конкретно этот - нет.
но в целом - мне нравится необычная посуда, правда у меня дома самая обычная из икеи.
Теща дочки• 1 час назад
Ответ дляНалогообложу
Это тарелка для медленного кормления, как у котиков, чтобы не толстеть
Сірничок• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
І був доступний лише вибраним.
До речі, в курсі, з чого найкраща порцеляна китайська робилась ?.
Пупуговка• 1 час назад
Подобається. Але вважаю не зручним. Навіть знаю хто виробник. Давно користуюсь їх посудом. Але іншої серії.
Мати драконів• 1 час назад
Нет, мне не нравится. Я знаю, что это дорогой дизайнерский фарфор, но эта эстетика мне не близка.
Шиворот Навыворот• 52 минуты назад
Ответ дляСірничок
І був доступний лише вибраним.
Ні, розкажіть:)
Молчунья• 49 минут назад
Не подобається таке. А оті з ефектом пожамканості - то мені постійно здається що на дні щось стороннє налипло, яке не відноситься до страви.