Та не реву я• вчера в 22:00
Кто худел парой?
это помогает или наоборот раздражает, когда один худеет быстрее?
Зоркая Зорро• вчера в 22:02
У кого больше жира тот и быстрее. Я вот худею, а мужу наоборот набрать нужно, гаденыш) ест всё подрят и худой.
ЦібаФу• вчера в 22:02
Ответ дляПожарник
Нужно позы чаще менять, чтобы худеть одинаково.
Від сексу люди не худнуть. Заспокойтесь вже.
Пожарник• вчера в 22:04
Ответ дляЦібаФу
Якщо колодою лежати, то так, як же там схуднеш.
ЦібаФу• вчера в 22:06
Ответ дляПожарник
Від того чи ти лежиш колодою чи скачеш галопом різниця в затраті енергії мізерна і на схуднення воно ніяк не впливає.
Пожарник• вчера в 22:08
Ответ дляЦібаФу
То ви не знаєте що таке справжні перегони. Ви там вдвох лежите мабуть, як равлики.
Не цілуюсь з бодуна• вчера в 22:10
Ответ дляЦібаФу
Странный у вас какой-то секс)))
По телефону?
ЦібаФу• вчера в 22:11
Ответ дляПожарник
Ну дивіться. Ви не знаєте елементарної фізики, а принизити намагаєтеся мене
для чого?
Пожарник• вчера в 22:12
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Странный у вас какой-то секс)))
По телефону?
Dial-up
БлинчикБезСметанки• вчера в 22:13
Ответ дляЦібаФу
для чого?
Ну если утром кекс, в обед кекс и вечером секс то худеешь 100% Даже обед можно заменить на секс
Шаманю второпях• вчера в 22:13
Мы с мужем вдвоем похудели - бросили пить алкоголь и стали меньше есть)
Пожарник• вчера в 22:16
Ответ дляЦібаФу
для чого?
Що там дивитися.Впевнена що і з фізикою у вас такі самі справи , як з сексом. Коали з пандами просто мегатрахарі,в порівнянні з вами
ЦібаФу• вчера в 22:25
Ответ дляПожарник
Цікаво, ви не щаслива бо примітивна чи навпаки?
ЦібаФу• вчера в 22:26
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ні, не худнеш, бо на 4-5 день ти зриваєшся, або організм йде в зарас