ОйЙой• сегодня в 19:13
За сколько можно приготовить блинчики с мясом? Прикиньте, примерно.
Если я не часто готовлю
Бутербродница• сегодня в 19:34
Ответ дляПухнасті штани
Брехня. У вас на фото 24 млинці приблизно. Зробити тісто+ їх насмажити, то вже більше 30 хвилин буде. А ще м´ясо, засмажка, начинити. Це не менше години.
Учитесь шевелиться быстрее.
Приму в дар• сегодня в 19:36
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
С мясом? Их же в холодильнике тогда хранить, блины из холодильника беее.
Борщ с холодильника тоже беее?) Или вы не умеете разогреть?
Пухнасті штани• сегодня в 19:39
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Если руки из жо, можно и три часа жарить.
Язик без кісток, можна триндіти, що з літра молока млинці за 15 хв насмажила)
Тільки є нюанс: не всі користуються кулінарією супермаркетів, є на цьому форумі люди, що готують власноруч. Тому з ’24 млинці з м´ясом за 35 хвилин’ просто посміються.
Бутербродница• сегодня в 19:40
Ответ дляПухнасті штани
Ну и глупо. Блины нажарила, пока варилось мясо. Есть даже фото процесса.
Крижана бурулька• сегодня в 19:42
Ответ дляБутербродница
Я отвариваю мясо в скороварке 20 мин, в это время жарю блины. Готовое мясо измельчаю блендером и немного обжариваю с луком. И заворачиваю.
Вот, заняло минут 35.
24 блина развести, пожарить, начинить, завернуть, выложить, пудрой присыпать, сфотографировать? Наконец-то я встретила советчицу, которая варит борщ за 40 минут! Это же вы, да?
Пухнасті штани• сегодня в 19:42
Ответ дляБутербродница
Учитесь шевелиться быстрее.
П...ть - не мешки ворочать. Млинці смажить плита. Звичайно, ми віримо, що приготування одного млинця у вас займає 15 секунд. У вас же не лише м´ясо скороварка варить, а і млинці вона ж пече. Інакше не сходиться.
П.С. на вашому фото млинці пригорілі, чи вам давати поради з їх виготовлення?
Бутербродница• сегодня в 19:48
Ответ дляПухнасті штани
Мы не любим бледные недожареные. Дайте совет себе, как не стоять часами с десятком блинов.))
Пухнасті штани• сегодня в 19:50
Ответ дляБутербродница
Згоріли...
Ваше м´ясо ’варилося 20 хв’, за вашими ж словами. Звичайно, за 20 хв ви зробили тіста і насмажили 24 штуки млинців)
Не бачу сенсу з вами сперечатися. Я люблю млинці і гарно їх готую. Тому розумію, яку фігню ви написали.
Борисфенка• сегодня в 19:58
Ответ дляПухнасті штани
Я смажу з пів-літра молока, штук 15 млинців за пів-години. М´ясо вариться пів-години куряче. Цибулі насмажити, блендером подрібнити, начинку закрутити в млинці.
Години вистачає точно
Домашка• сегодня в 20:23
Это вы до сих пор с самого утра не можете к приготовлению блинчиков с мясом приступить?
ОйЙой
• сегодня в 20:24
Ответ дляДомашка
Да
Папина дочка• сегодня в 20:33
Ответ дляКаляка маляка
Просто блинчики - час
То на 3 л молока? Чи що?
Часто смажу млинці дітям на сніданок. Молока беру 300 мл, виходить десь 10 млинців, часу займає 20 хвилин. Але тісто я роблю з вечора. Тісто потрібно постояти, зранку не має на це часу.
Папина дочка• сегодня в 20:37
Ответ дляПухнасті штани
Це як борщ за 20 хвилин дехто варить.
И.О. человека• сегодня в 20:37
Сегодня как раз их делала на литр кефира довольно много получается и мясо у меня было свинина,отличные вышли,стояла под фильм жарила.Сначало приготовила начинку,а потом сами блины,на жарила с десяток и сразу заворачивала и так все.Мясо никогда не варю,делаю из него фарш и ложу в сковородку где дожаривается лук и так обжариваю.Да грубоватые кусочки но нам нормально
Каляка маляка• 2 часа назад
Ответ дляПапина дочка
То на 3 л молока? Чи що?
1 литр.
Рада за вас.
Не гоню• 2 часа назад
Ответ дляБорисфенка
Години вистачає точно
Ну так у вас реальні строки.
А пані Бутербродниця намагається довести, що за 35 хв вона з 0 смажить 24 млинці, варить м´ясо, готує начинку і начиняє млинці. Ви ж досвічена господиня, погодьтесь, хіба це реально?
Я млинці не одне десятиліття готую, рука вже набита, і розумію, що за 35 хв з 0 це нереально.
Борисфенка• 2 часа назад
Ответ дляНе гоню
Ну так у вас реальні строки.
Це реально, якщо тісто на налисники заколотити і смажити одразу. А насправді треба хоч хвилин 20 постояти йому, щоб мука набухла.
Ну і якщо чорти женуться, я кудись дуже поспішаю чи гості на порозі, хвилин в 40 можна вкластися. За наявності досвіду, звісно, одною рукою млинця перевертаємо, другою цибулю розмішуємо, щоб не підгоріла.