Лагшмивара• Изменено 28 февраля в 23:44
Тема поговорити ...МАМА
Як можна бути такою токсичною і тошнотворною людиною...всім незадоволена, всі мають робити одразу і без суперечок, що вона хоче.. якщо і роблю то всеодно невгодиш!!! Дівчата я доиосла жінка, но інодіимене аж розриває з середини через 🤯 маман!! Бляха як і вона мене попрікає, що я все роблю не так і внвти нетакі . Папа помер, я розумію тепер що догризла своїми їди туди, роби те се
Перловая Кашка• 28 февраля в 23:53
Сепарация нужна. Вы эмоционально от нее зависите. Только специалист, по другому никак
КараПузовна• 28 февраля в 23:53
Как вы же задрали мам хаить. Видно ты сама одинокая и злая.
Жена брата Админа• 28 февраля в 23:56
Ну до психолога
Пропрацювати стосунки з мамою
Бо тягне з вас енергію то все
Побачите і розмови коротші стануть
Пропрацювати стосунки з мамою
Бо тягне з вас енергію то все
Побачите і розмови коротші стануть
Лагшмивара
• 28 февраля в 23:58
Ответ дляЖена брата Админа
Ну до психолога
Пропрацювати стосунки з мамою
Бо тягне з вас енергію то все
Побачите і розмови коротші стануть
Пропрацювати стосунки з мамою
Бо тягне з вас енергію то все
Побачите і розмови коротші стануть
Який психолог...прощупу і це дійсно вампір
КондуктЕр тролейбуса• сегодня в 00:01
Ответ дляЛагшмивара
Що ви маєте на увазі?
Всміхайлик• сегодня в 00:14
Ответ дляЛагшмивара
тогда осиновый кол
Даю справку• сегодня в 00:15
1. Ніхто нічим не зобовʼязаний батькам. Крапка. Це їх рішення народити дитину, а якщо прийняли рішення народити - то ЗОБОВ´ЯЗАНІ виростити та дати базові речі. Те, що покоління совка любить ліпити ОГО ЯКУ ЖЕРТВУ з батьківства - це їхня колективна вавка в голові. Ви - не винні.
2. Матір не свята. Ви не зобовʼязані її любити, якщо вона відбила любов своїм ставленням.
3. Ви не зобовʼязані її терпіти. Ніякі родинні звʼязки не зобовʼязують терпіти хамство та неповагу.
4. Ставте її на місце. Якщо надумає погрожувати здоровʼям чи смертю - кажіть, що викличете психіатрію з поліцією, щоб вгомонили. Опозорять разок перед сусідами й родичами - запамʼятає на все життя.
5. Не дозволяйте мотати нерви. Не спілкуйтесь телефоном, обмежте спілкування до 1 смс на тиждень. Якщо потребує допомоги - наймайте доглядальницю, клінінг, доставки, але самі не допомагайте, якщо це не питання життя та смерті.
6. Те покоління наскільки жахливе, що це просто неймовірно( Наплодили дітей, яких ненавидять, яких не могли нормально забезпечити, яких травмували все дитинство та зганяли зло, а тепер - увагу їм на пенсії подавайте.
7. НЕ БУВАЄ ПОГАНИХ ДІТЕЙ. Жодна дитина не народжується поганою чи з ненавистю до батьків, навпаки, кожна дитина має безумовну любов до мами й тата. І відбити цю любов - треба постаратись. Щоб там ті старі маніпулятори не вигадували - якщо ви не маєте до них почуттів та не хочете спілкуватись - не спілкуйтесь)
Лупаю цю скелю• сегодня в 00:16
Ответ дляКараПузовна
Лупаю цю скелю• сегодня в 00:19
Ответ дляЛагшмивара
Вам правильно радять: ви не пройшли сепарацію від мами. Навіть якщо живете окремо.
Весёлая морковка• сегодня в 00:21
Ответ дляЛупаю цю скелю
она то прошла - а мама - нет
Хочу в БАНю• сегодня в 00:22
Моей мамы нет уже 9 дней… Пусть бы выносила мозг чем угодно, только б жила…
Однозначная• сегодня в 00:22
Не то слово, задрали эти великовозрастные неповзрослевшие доци. И видимо уже не повзрослеют. Тьфу 😆🥱
Однозначная• сегодня в 00:24
Ответ дляДаю справку
Иди отсюда , расплодились психолуги😈
Ку ка ку ка ку• сегодня в 00:25
Ответ дляХочу в БАНю
Светлая память маме, сил вам.
Моя мама ушла 5 лет назад. Читаю и точно так думаю
Ку ка ку ка ку• сегодня в 00:27
Ответ дляОднозначная
Иди отсюда , расплодились психолуги😈
Ага. Психолуги и сепараторши
ДелайКак_Я• сегодня в 00:27
Соглашайтесь. Ага, не такая, ага, все не так делаю, ага, выросло из меня черти шо, кто воспитывал - непонятно.
Угодить и не пытайтесь, это невозможно
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляВесёлая морковка
она то прошла - а мама - нет
Она не прошла. Иначе не реагировала бы так на требования мамы.
Ищу Аленя• 2 часа назад
Ответ дляДаю справку
А как может быть пункт 5 после пункта один?