Сорока-ворона• Изменено вчера в 10:46
Є варіанти куди з Німеччини полетіти по ціні Єгипта?
Планували Єгипет у період 30 березня-15 квітня. Але у звʼязку з воєнними діями поблизу Єгипту туди вже летіти не ризикну.
Виліт з Німеччини.
Чи є якісь інші варіанти, щоб вкластись у суму не більш ніж 3 тис євро дорослий, підліток і дитина разом з перельотом і більш-менш теплим морем ?
Або краще перенести відпустку на літо і летіти на море в Європу?
Виліт з Німеччини.
Мне без сахара• вчера в 23:51
Идеальный вариант Канары, Мадейра
Выбирайте отель где бассейн с подогревом и наслаждайтесь отдыхом
Возьмите билеты отдельно, отель отдельно… так можно сэкономить
Ещё смотрите вылет из земель где нет каникул… Хотя если вы на пасхальные каникулы летите, то каникулы во всех землях одновременно
Українська зірочка• сегодня в 00:52
Ответ дляСвідок Перемоги
Так воду не з крана потрібно пити,а купувати в супермаркеті
это понятно. но проблема не в том, что пить, а в том, что салаты, овощи, фрукты необработанные лучше не есть, лед тоже.