Перша на селі• вчера в 10:50
Чужих детей не бывает, - что значит эта фраза?
Куратор дебошей• вчера в 11:47
Для мене це той факт, що будь-яка дитина може потребувати допомоги та захисту, підтримки дорослих.
Играю у края• вчера в 12:05
Ответ дляПишу з калідору
Вам 20 лет?
По ходу вам, у меня дочке больше 20
Стриптизерка• вчера в 14:15
Ответ дляБрехушечка
Для меня тоже ничего не значит. Чужих детей не люблю.
Моя свекровь тоже ни чужих, ни своих. Она просто никак относится ко всем, как к стульчику.
Пишу з калідору• вчера в 14:32
Ответ дляИграю у края
По ходу вам, у меня дочке больше 20
И вы, будучи такой взрослой, не видели в жизни подтверждения обоим этим выражениям?
Играю у края• вчера в 15:35
Ответ дляПишу з калідору
50 на 50, во всем и всегда
Перша на селі
• вчера в 18:51
Ответ дляБаррикадница
Це про кульочки, чебурашки і врятування планети.
Якщо обирати, чию дитину закрити своїм тілом при небезпеці, я обиру свою.
Ну це зрозуміло, я би в принципі не ризикувала собою заради чужої дитини…
Перша на селі
• вчера в 18:53
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Всі хто пише що ненавидить дітей, ви пройдете повз коли побачите що малеча загубилась і плаче або якщо на неї собака напала?
Я не ненавиджу дітей, мені до них просто байдуже. Але якби побачила, то не факт що помогла б. У першому випадку це може дійти до поліції і тд, потрібно буде витратити свій час і нерви. У другому може бути і для мене небезпечно, тому ні.
Перша на селі
• вчера в 18:54
Ответ дляНа паровозе
Це знаєте оце
А кого ви будете рятувати при пожежі?
Свою тварину, чи чужу дитину?
А кого ви будете рятувати при пожежі?
Свою тварину, чи чужу дитину?
Свою тварину звісно
Перша на селі
• вчера в 18:55
Ответ дляКуратор дебошей
Так само і дорослі можуть потребувати, чи дитина краще за дорослого?