Зяблик протестант• 01 марта в 18:03
Няня для 3 річки, коли старша дитина 12 років теж вдома.
Що це за прикол такий в нянь чи це просто бажання заробити більше?
Шукаю няню для дитини 3 років, з 12 до 19.
В цей період дитина 12 років теж частково буде знаходитись вдома. Але дитина є повністю самостійна, за нею дивитися взагалі не потрібно.
Сьогодні в розмові з нянею обговорювали вже деталі праці і коли вона дізналася, що в будинку буде ще дитина 12 років, то сказала, що тоді це подвійна оплата.
Я звісно заперечила, бо за старшою дитиною дивитися не потрібно і вона живе в своєму режимі, на що няні сказала, що все рівно дитина знаходиться вдома, значить вона за неї відповідає. Але я з цим теж не згодна і пояснила, що відповідальність за старшу дитину несу саме я з чоловіком.
Няня була мега не задоволена, а я прокручує зараз все це в голові і думаю, що це за прикол такий і чи варто шукати іншу няню.
Хто стикався з таким, як у вас відбувалося?
Гжегож Бженчишчикевич• 01 марта в 20:34
Автор , в вы дочку 12 лет одну дома оставляете она сама себе кушать нагреет помоет посуду приберет за собой, сама погуляет , сама пойдет на кружки, или ваш старший ребенок с обеда целыми днями дома сидит в телефоне?
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:07
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Все сама.
В дитини ключі від дому і вона самостійно все робить.
Ну блін, дитині 12, а не 7.
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:07
Ответ дляНічна ненажера
Я б не бралась за таку роботу.
На яку таку?
Доглядати дитину 3 років?
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:07
Ответ дляДаю справку
Я думаю автор все це і має на увазі. Моя з 10 років вже і готувала мені, коли я на роботі.
Так, в мене теж самостійна.
Їда вдома є, готувати не потрібно.
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:08
Ответ дляКидаю курити
12 річки є різні. Деяких треба годувати і хвости їм заносити. У няні був негативний досвід скоріш за все. Коли беруть на одне а там ще купа по ходу випливає...
Так за моєю не потрібно дивитися.
Дитина йде в школу, приходить, їсть, далі займається своїми справами.
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:09
Ответ дляДама с заначкой
Мені навпаки здається, що хитро зроблена тут саме автор. Зрозуміло, що нагляд за 12-річною дитиноб буде. На неї буде, як мінімум, відволікатися менша дитина.
Навіщо нагляд мені за 12 річною дитиною?
Ви вважаєте, що їй теж потрібна няня і я повинна платити подвійну ставку ?
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:10
Ответ дляКак нефиг делать
Я няню тоже могу понять, честно говоря... Понятно, что основной уход за 3-х леткой, но я плохо себе представляю, что 12-ти летний ребенок вообще никак не будет проявлять интереса к брату/сестре, пересекаться, пытаться играть всем вместе и т.д. И в целом, так получается, что ребенок 12-ти лет тоже под присмотром, а не целый день дома один...
Я з 15 вдома.
Мені няня потрібна для дитини 3 років, за 12 річкою дивитися не потрібно
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:10
Ответ дляМовчу, але хочу
Я правильно поняла, что 12-летний ребёнок будет незаметен для няни?
Ну звісно
Його нянчити не потрібно
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:11
Ответ дляКокошинЭль
Звичайно шукайте іншу, але перша няня загалом мислить правильно, 12-на це не повноцінний дорослий, не дай Боже що ( робила чай- окропом облилася) няня буде вимушена надати першу допомогу, в цей момент 3-річна вже буде без нагляду ( лего може ковтнути) . Відповідальність подвійна
В мене 12 лісна дитина два тижні була сама вдома з 7 до 19, поки чоловік не приходив щ роботи.
Ну не рівняйте всіх по своїй дитині.
В мене дитина дуже самостійна
Ну не рівняйте всіх по своїй дитині.
В мене дитина дуже самостійна
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:12
Ответ дляЛенивица-красавица
а в 12 лет ребенок не может разогреть еду?
Ну може в когось й не може.
Побутових інвалідів вагон, але це не про мою дитину
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:12
Ответ дляДама с заначкой
Тобто, няня посадила молодшу дитину обідати. Прийшла старша дитина - сама собі їсти приготувала, поїла, за собою посуд помила? Це так буде працювати?
Прикиньте, сама прийшла, розігріла, поїла.
Зяблик протестант
• 01 марта в 22:13
Ответ дляЯйцеголовая
Ви з неба впали? Звісно не всі діти можуть в 12 гріти їжу і прибирати за собою
Тих, яких навчили - можуть ще й приготувати
Даю справку• 01 марта в 23:18
Ответ дляЗяблик протестант
Не повинні. Не слухайте цей брєд. У няні є конкретна задача - 3 річна дитина. Інше не її справа. Все.
Даю справку• 01 марта в 23:19
Ответ дляМовчу, але хочу
А если дома другие члены семьи? Умножать оплату на столько человек, сколько в доме? Или все должны быть незаметны для няни? В чем ваша логика?
Даю справку• 01 марта в 23:20
Ответ дляКокошинЭль
Ну ось і получить подвійну оплату за відповідальний день. Не сочиняйте
Даю справку• 01 марта в 23:21
Ответ дляЯйцеголовая
А попу подтирать уже умеют или пока тоже не все?
Зяблик протестант
• 01 марта в 23:21
Ответ дляДаю справку
Я вдома буду з 15.
Але мені потрібно працювати.
Але я теж не розумію логіку
А якби ще одна дитина була 15 років, то потрійно потрібно платити, чи як?
Але мені потрібно працювати.
Але я теж не розумію логіку
Даю справку• 01 марта в 23:39
Ответ дляЗяблик протестант
Я вдома буду з 15.
Але мені потрібно працювати.
Але я теж не розумію логіку
Але мені потрібно працювати.
Але я теж не розумію логіку
Мабуть 😅 взагалі це зовсім не професійна розмова в няні. Набиває собі ціну.
Нічна ненажера• 01 марта в 23:49
Ответ дляЗяблик протестант
На яку таку?
Доглядати дитину 3 років?
Саму дитину б взяла, а з наявністю ще неповнолітніх дітей у хаті - ні.
Нічна ненажера• 01 марта в 23:52
Ответ дляЗяблик протестант
Мій з 9 років вмів прийти, розігріти і поїсти і чекати мене, але це інша тема стосовно вашої ситуації.
Нічна ненажера• 01 марта в 23:54
Ответ дляЯйцеголовая
Вони з розумовим відставанням?
У мікрохвильовці погріти тарілку це так страшенно складно?
Зяблик протестант
• вчера в 08:17
Ответ дляНічна ненажера
Боїтеся, що прийдеться на роботі працювати? /)
Мовчу, але хочу• вчера в 10:25
Ответ дляДаю справку
А Ваша где? Где Вы прочли то, о чем задаете вопрос?
Нічна ненажера• вчера в 11:08
Ответ дляЗяблик протестант
Кожен судить по собі.
Якщо є ще діти,я автоматично за ними слідкую, відморозитись,як ви вмієте, не виходить, бо я педагог за освітою з досвідом роботи у школі.
Нянькою не працюю, бо це занадто велика відповідальність за чужу малу дитину.
Зяблик протестант
• вчера в 11:21
Ответ дляНічна ненажера
Кожен судить по собі.
Так це ваша проблема, а не моя.
Ви автоматично слідкуєте, а я повинна вам платити за ваші таракани?
Нічна ненажера• вчера в 12:57
Ответ дляЗяблик протестант
Так це ваша проблема, а не моя.
Ви дивна якась. Я написала, шо не взялась би працювати взагалі, а ви знову за гроші.
Вам аби дитину збагрити, з того й виходьте.
Зяблик протестант
• вчера в 17:06
Ответ дляНічна ненажера
Ну так по вашій логіці я повинна платити подвійну ставку, бо доросла дитина знаходиться вдома.
Нічна ненажера• вчера в 19:09
Ответ дляЗяблик протестант
Шукайте іншу людину, в чому проблема?
Тільки надайте їй письмове зобов´язання, що старша дитина цілком під вашим контролем і надавати їй першу допомогу у разі чого не треба.