вАлнуюся сильнА• 01 марта в 22:53

Порадьте, будь ласка, лікаря УЗД грудей, Київ

Дівчата, порадьте, будь ласка, гарного лікаря УЗД грудей, Київ
Мира всем• 01 марта в 22:59
Мамологічний центр на Лобановського-лікар Галішина Ганна Олександрівна. мамографію теж у неї роблю, в цьому центрі хороше обладнання
Пухнасті штани• 01 марта в 23:16
Бобиляк, вже років 8 до нього ходжу.
Пиу!Пиу!• 01 марта в 23:24
Центр здоров´я жінки на Повітрофлотському проспекті, ДОБ2
Чемодан-Вокзал-Майами• 01 марта в 23:42
Ответ дляМира всем
А у мене з ними такий неприємний досвід був... Я записалася на узд молочних залоз до них, приїхала на самий перший час - 8:00, лікар прийшла паралельно зі мною, але чомусь у кабінет не запрошувала і щось почала клацати на комп´ютері. Через 10 хвилин я у неї уточнила, чи буде вона вести прийом. Вона щось роздратовано пробурмотіла і вийшла. Повернулася і запросила мене до іншого кабінету, пояснюючи це тим, що вчора поставили новий апарат узд, а як користуватися ним - не пояснили і вона мене подивитися на старому апараті. З одного боку, респект лікарці, що вона не почала мені робити узд абияк на новому, але мене в принципі ця ситуація обурила. Так недешево коштує узд в цьому закладі і такий безалаберний підхід. Більше не ходила туди
Мира всем• 02 марта в 00:17
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
на жаль, людський фактор ніхто не відміняв, все може бути
Тушьмушьнюшь• 02 марта в 07:58
Два года хожу в Верум к Тельному ВВ, мамологіческий центр немного разочаровал(
автор вАлнуюся сильнА • 02 марта в 09:57
Ответ дляМира всем
Дякую, чула про цей центр
автор вАлнуюся сильнА • 02 марта в 09:58
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дякую що поділились)
автор вАлнуюся сильнА • 02 марта в 10:00
Ответ дляТушьмушьнюшь
Дякую за пораду! А що саме в мамологічному центрі розчарувало?
Тушьмушьнюшь• 06 марта в 08:13
Ответ длявАлнуюся сильнА
Що на по результатам узд, хотіли на правсяк випадок зробити трепан біопсію, але після консультацій в інших кліниках у декілька лікарів, та ще одного узд та маммографії, мені пояснили, що ця пропозиція не більше ніж маркетинговий хід цієї клініки(((