Инстагра_мерша• 1 час назад
У кого є кіт, який будить вночі
як ви його перевчили і чи це взагалі реально?
Мусик Пусик• 1 час назад
Кіт нічна тварина. Ламати природню поведінку тварини - це знущатися над нею.
Без комплексів• 1 час назад
Реально. Несколько ночей нужен полный игнор, в том числе и без отрицательных эмоций.
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ночує в літній кухні.
Там тепло, лежанка, їжа, вода. Навіть не у всіх в київських квартирах такі умови
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляМусик Пусик
Может ещё и мышей в квартиру запустить, чтобы не ломать? Кот живёт с человеком, поэтому оба приспосабливаются друг к другу.
Блакитна устриця• 1 час назад
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Закрываю в комнате
це ж як серпом по яйкам ))
Міні-бікіні• 1 час назад
Після 3х років недосипу отримала пораду: зловити кота і мокрими руками погладити. Кіт іде вмиватися і заспокоюється.
Декілька разів - і кіт перестав мене будити.
220В• 1 час назад
Є кіт, який будить рівно тоді, коли останній член сімʼї щойно заснув. Незалежно від часу на годиннику.
Тому облаштувала лежанку, корм, туалет на кухні і зачиняю там. По-іншому просто неможливо спати
Гравіцапа• 1 час назад
як саме він вас будить? Моя під ранок починає движуху, то скавчить, то підвиває, то скаче як кінь по ліжку, то шкребеться.
Разгуляшка• 1 час назад
Скотиняка 🥹
Маю двох , дівчинка тиха спокійна а цей козел, коханий мій)будить тільки він постійно
Мусик Пусик• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
Іграшки цілком задовольняють мисливські інстинкти
Міні-бікіні• 1 час назад
Ответ дляМусик Пусик
Не нічна. Сутінкова.
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляМусик Пусик
Домашний кот уже очень далек от своих диких предков. Они прекрасно могут спать всю ночь в постели, игнорировать мышей, рыб, хомяков, дружить с собаками и многое другое, от чего у диких котов усы встали бы дыбом
Allein74999• 1 час назад
Нет. Как приходил в 4 утра, так и приходит. Один из трех, остальные спят. Гладится и уходит. Раньше жрать просил( мокрый корм), от этого отучила.
задумчивая мордочка• 1 час назад
Переконатися, що завжди є їжа в мисці. Не годувати спеціально конкретно вночі. Вологими руками гладити під час того, як будить
Дама с заначкой• 1 час назад
У меня две кошки, иногда начинают скакать и играть по ночам. Тогда закрываю на кухне, там еда, вода, горшок. Они попрыгают и ложатся спать
Детские_Будут?• 1 час назад
Ответ дляМіні-бікіні
Точь в точь и я так сделала, тоже будить по ночам перестал
Советчица Года• 53 минуты назад
Ответ дляМусик Пусик
Наш спить всю ніч, ніхто його не ламав. З часом підлаштувався під нас, ніяких проблем немає.
Советчица Года• 53 минуты назад
Ответ дляБез комплексів
Згодна.