Миссис Буркул• Изменено 03 марта в 13:06

Демі Мур 63 роки, чого в неї таке дряхле тіло??

Хожу в зал, і є жіночка 60+. В неї тіло краще. Так, помітні вікові зміни, але шкіра так не висить, і вона займається в майці. Звичайне тіло, не накачене, просто підтягнуте. А Демі це просто жах.
Леди_в_ночи• вчера в 08:15
Ответ дляЗараз на дієті
Ще раз, ви плутаєте тягання заліза зі спортом! Я в свої 50 не займаюся в тренажерному залі, я займаюся виключно груповими і маю підтягуте тіло, так, без рельєфів, але воно точно відрізняється від тіла людини,яка взагалі собою не займається.
Але воно теж відрізняється від тіла демі мур :)
Леди_в_ночи• вчера в 08:16
Ответ дляЗараз на дієті
Вона не має підтягнутого тіла, тіло просто худе і просушене
Це наслідок оземпіка
Зараз на дієті• вчера в 09:43
Ответ дляЛеди_в_ночи
І? У всіх тіла різні, навіть ті, які досить накачані відрізняються один від одного, а особливо в віці.
Зараз на дієті• вчера в 09:45
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це наслідок оземпіка
Візьміть середньостатистичну жінку 63 років,яка не займається спортом і порівняйте з Демі Мур. Моя сестра в 48 має більш дрябле тіло, бо й дня і житті взагалі нічим не займалася
Нога на ногу• вчера в 09:50
Ответ дляЛеди_в_ночи
От ще приклад бабусь на спорті
Подивіться на спину демі мір
Там мʼязами не пахне, бо спорту в її житті не має
Я вижу спортивную спину у Мур. У нее вверху расширение, проработана линия плеча.
Леди_в_ночи• вчера в 10:19
Ответ дляНога на ногу
Там одні кістки
Леди_в_ночи• вчера в 10:20
Ответ дляЗараз на дієті
Навіщо мені порівнювати з тими, хто не займається
Мало того, вона на оземпіку сиділа довгий час і це його наслідки, а не «наслідки» тренувань
Леди_в_ночи• вчера в 10:20
Ответ дляЗараз на дієті
І те, що демі мур не бачить віз навантажень
Нога на ногу• вчера в 10:43
Ответ дляЛеди_в_ночи
Там одні кістки
НЕТ.это мышца, причём хорошо проработанная. Спина имеет форму , имеет расширение вверху. Это не заложенной природой. Если не заниматься спиной, она такая не будет. Тоже самое с ее плечами и руками.
Нога на ногу• вчера в 10:47
Даже GPT говорит, что спина спортивная,а не просто худая, костлявая
Леди_в_ночи• вчера в 11:48
Ответ дляНога на ногу
😂😂😂😂
Зараз на дієті• вчера в 11:51
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну так тут стверджують, що спорт в її житті відсутній. Чи таки ні? Я на стресі без оземпіку чахлик невмерущий і що? От такі як ви подивляться і чого тільки не припишуть, керуючись своїми фантазіями. Не розумію навіщо людині оземпік,якщо в неї нема зайвої ваги
Леди_в_ночи• вчера в 12:28
Ответ дляЗараз на дієті
Тому що без спорту і без оземпіку вона б виглядала по іншому.
Зараз на дієті• вчера в 12:58
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не смішіть. Але ж таки спорт присутній, а то розповідають тут нісенітниці про відсутність спорту
Леди_в_ночи• вчера в 13:46
Ответ дляЗараз на дієті
Якби ви ним займались, ви б розуміли, що ні