Миссис Буркул• Изменено 03 марта в 13:06
Демі Мур 63 роки, чого в неї таке дряхле тіло??
Хожу в зал, і є жіночка 60+. В неї тіло краще. Так, помітні вікові зміни, але шкіра так не висить, і вона займається в майці. Звичайне тіло, не накачене, просто підтягнуте. А Демі це просто жах.
Библиотекарь• 03 марта в 18:05
Худая сильно, если бы ей +15 кг была бы шикарная женщина а так не пойми что и не девочка и не бабушка
Попадалочка• 03 марта в 18:50
худла з Оземпіком, все, що під шкірою було, зійшло: і жир, і м´язи
Мира всем• 03 марта в 19:04
Вона чудово виглядає. Тим паче її 63.
А покажіть своє не дряхле тіло і правдиву кількість років.
Самая СоветЧиваЯ• 03 марта в 19:08
Ответ дляМиссис Буркул
Ця худоба в її віці тільки більше старить. Це моя думка
Як би Вашу експертну думку ще донести до неї, явно ж не вистачає людині такого кваліфікованого радника.
Леннон_Жив!• 03 марта в 19:16
Ответ дляПоумничка
выглдит отлично, но подмишки просто жесть..
Там какой-то очень неудачный корсет, собрал и поднял все наверх, в том числе и кожу
Леннон_Жив!• 03 марта в 19:19
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вона сиділа довго на оземпіку
Це наслідки
Мʼязів 0, а вона вже ввійшла в старість
Це наслідки
Мʼязів 0, а вона вже ввійшла в старість
Что умалчивают про оземпик и подобные препараты - это то, что они кроме жира активно сжигают и мышцы, которые после 60 и так минимум по 3% в год уходят сами
Зараз на дієті• 03 марта в 19:37
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тому що вона була на оземпіку, це увидно по її стану мязів
Вона не має прокачаного тіла, вона не має мʼязів
Це не про здоровʼя.
Це про нездоровЯ і оземпік на якому зараз сидять всі кому не лінь
Це не про здоровʼя.
Ви спеціаліст робити такі висновки по фото? Вона як раз таки має прокачане тіло, бо займається. А про оземпік то ваші фантазії які нічим не підкріпленні. Який сенс його приймати людині, яка не має зайвої ваги...
Зараз на дієті• 03 марта в 19:39
Ответ дляДама_с_караваем
Що там шикарного?
Звичайна підстаркувата жінка.
Треба одягати відповідних одяг, в не робити вигляд наче тобі 43, в не 7-й десяток
Звичайна підстаркувата жінка.
Мабуть таки далеко не звичайна) І очевидно, це О має право вдягатися так,як подобається насамперед їй самій
Дама_с_караваем• 03 марта в 19:44
Ответ дляЗараз на дієті
Не створи собі ідола
Чим же вона, цікаво, відрізняється від вас?
Акторську майстерність не беремо до уваги. Чисто зовнішність? Що в неї є таке, чого нема у вас?
Зараз на дієті• 03 марта в 19:46
Ответ дляДама_с_караваем
Не створи собі ідола
Успішність, талант, гроші, можливості виглядати гарно в такому віці, багато що відрізняє їх від мене. Але до чого тут ідоли мені взагалі не зрозуміло, більше схоже на те, що вас просто тригерить чийсь успіх і можливосьі
Дама_с_караваем• 03 марта в 19:52
Ответ дляЗараз на дієті
Ну не поділяю я вашого захоплення виглядом цієї жінки. Що поробиш? Але ж я маю право на власну думку чи не так?
І ні, не тригерить мене її успіх, більше того - те, що Демі має можливості, гроші та славу - вона по праву це заслужила своїм талантом та працею, вона симпатична мені, як акторка.
Але так, вдягатись вона не вміє 🤷
Леди_в_ночи• 03 марта в 20:22
Ответ дляЗараз на дієті
Не має в неї мʼязів, подивіться на стан її ніг з показу гучі. Люди які займаються силовими виглядають по іншому
Леди_в_ночи• 03 марта в 20:23
Ответ дляЛеннон_Жив!
Так!!!!
Мʼязи вона втратила і наростити їх в такому віці просто не можливо, це тяжка праця
Зараз на дієті• 03 марта в 20:45
Ответ дляДама_с_караваем
Але так, вдягатись вона не вміє 🤷
Так наче і я маю право на власну думку. І є те те, що капець як захоплююся,просто висловила власну думку. На рахунок як вдягатися, ну, це дуже суб´єктивна річ. Людина має право вдягатися так,як відчуває і як їй самій подобається
Зараз на дієті• 03 марта в 20:48
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ми говоримо про спорт, чи виключно про тягання ваги?
Давно без алко• 03 марта в 21:05
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тому що відсутні силові вправи
Вона просто худа
З такими мʼязами вона через 3 роки сама з ліжка не встане. Їй і так важко ходити, це вже навіть видно по тому як вона рухається.
Вона просто худа
Вона непогано стрибає у фільмі)
Поліпривіт всім• 03 марта в 21:16
Ответ дляChaterbox
Где у неё тело дряхлое ? Стройная, подтянутая, шикарно выглядит для 63 лет . Вы в её возрасте точно так хорошо выглядеть не будете.
Многие молодые девушки и женщины думают, что питание, спортзал и косметологи спасут их от старости. Что их не коснется гормональная буря и изменения в организме со всеми вытекающими для внешнего вида. И вот они-то обязательно и несомненно будут выглядеть в 60 как в 30. Ага, под фильтрами телефона.
Сапай вазони• 03 марта в 21:36
Ответ дляБіле пальто
Дуже мало жиру підшкірного,тому так виглядає.
Щеки пришила- как у молодой
Леди_в_ночи• 03 марта в 22:03
Ответ дляЗараз на дієті
Силові тренування це не про тягання ваги.
Якщо ви не в темі, то краще промовчати.
Після 40 люди починають втрачати мʼязи.
Люди які займаються силовими тренуваннями, мають фізичну витривалість не виглядають так в 60 років і навіть в 70.
Якщо ви не в темі, то краще промовчати.
Після 40 люди починають втрачати мʼязи.
Леди_в_ночи• 03 марта в 22:07
Ответ дляЗараз на дієті
Їй близько 80
Вона теж суха, але вона має мʼязи, бо займається собою
Файна пані• 03 марта в 22:35
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так, там ноги анорексічки. Ще й в шкіру затянула
Леди_в_ночи• 03 марта в 22:43
Ответ дляФайна пані
Так
Це наслідки оземпіка
Подивіться на її фото з року 21-22.
Це наслідки оземпіка
Подивіться на її фото з року 21-22.
Зараз на дієті• 03 марта в 23:33
Ответ дляЛеди_в_ночи
Їй близько 80
Ні, вона прямо таки цілеспрямовано займається з великою вагою. А я кажу про те, що спорт і підтягутість це не обов´язково силові навантаження
Леди_в_ночи• 03 марта в 23:51
Ответ дляЗараз на дієті
В віці 40+ для того щоб зберегти мʼязи, це лише силові навантаження.
І велика вага тут ні до чого.
Але в її житті спорту не має
І велика вага тут ні до чого.
Але в її житті спорту не має
Зараз на дієті• вчера в 00:14
Ответ дляЛеди_в_ночи
І велика вага тут ні до чого.
Але в її житті спорту не має
І велика вага тут ні до чого.
Але в її житті спорту не має
Ще раз, ви плутаєте поняття спорт загалом і його окремим видом - бодібілдингом. Мені 50, можете мені не розповідати про силові навантаження, силові потрібні для рельєфу, а для того, аби тіло було підтягнутим, це не є обов´язковою категорією. А фото бабусі бодібілдерши в 80 гляньте на їх сторінці в інсті, там де без ретуші, реальні, там до сухості далеко
Н@Диете• вчера в 01:34
Ответ дляМиссис Буркул
І моя думка так ж вона жилава стара бабця
Леди_в_ночи• вчера в 06:52
Ответ дляЗараз на дієті
Вона не бодібілдер
І навіть якщо говорити про підтягнуте тіло, то днями мур просто худа, в неї тонкі мʼязи.
І силові не для рельєфу , а для підтримки мʼязів, особливо після 40
Леди_в_ночи• вчера в 06:58
Ответ дляЗараз на дієті
От ще приклад бабусь на спорті
Подивіться на спину демі мір
Там мʼязами не пахне, бо спорту в її житті не має
Подивіться на спину демі мір
Зараз на дієті• вчера в 08:11
Ответ дляЛеди_в_ночи
От ще приклад бабусь на спорті
Подивіться на спину демі мір
Ще раз, ви плутаєте тягання заліза зі спортом! Я в свої 50 не займаюся в тренажерному залі, я займаюся виключно груповими і маю підтягуте тіло, так, без рельєфів, але воно точно відрізняється від тіла людини,яка взагалі собою не займається.