Галя із Дарниці• 03 марта в 22:02

А ця продуктова корзина - дорога?

Результат:
вже голосів: 33
14 (42.42%) Не знаю
10 (30.3%) Нi
6 (18.18%) Результат
3 (9.09%) Так
Единорог помог• 03 марта в 22:30
А сколько налога на кассе еще добавят?

Просто звязда• 03 марта в 22:31
Ответ дляЕдинорог помог
А сколько налога на кассе еще добавят?
В штатах еда без такс, только если в отделе готовой. Куры гриль, пицца и т.д. кафе, рестораны.
автор Галя із Дарниці • 03 марта в 22:35
Ответ дляЕдинорог помог
А сколько налога на кассе еще добавят?
В цьому штаті - 0 на продукти.
Коко На Страже• 22 марта в 12:26
Ответ дляСвідок Перемоги
Много барахла. Я таким мусором организм не забиваю.
Мішок картоплі і дві пачки макарон, то звичайно, більш ’здорова’ їжа.
Свідок Перемоги• 22 марта в 12:49
Ответ дляКоко На Страже
Едим на двоих 2 кг картошки в месяц) макароны только сын периодически) если вам нравится, ешьте мусор автора) я ж не против.
Коко На Страже• 22 марта в 12:53
Ответ дляСвідок Перемоги
У чеку автора помітила їжу. Сміття там нема. До речі, сало у багатьох країнах вважається сміттям, не продається і не вживається. Але ж українців це не зупиняє, правда? Люди, що споживають сало чи смалець, розказують, що йогурт, сир чи фрукти-овочі то сміття. Цирк на дроті.
Свідок Перемоги• 22 марта в 13:01
Ответ дляКоко На Страже
Фрукты, овощи и сыр в чеке это норм. Остальное мусор. Сало не едим вообще. Последний раз лет 20 назад ела. Смалец для меня вообще жуть

Коко На Страже• 22 марта в 13:06
Ответ дляСвідок Перемоги
То це вас так масло збуджує? Чи хліб? Чи яйця з чеку? Чи шоколад? Чи може пудинг? Дивно їх називати сміттям.
Ви харчуєтеся праною, це зрозуміло. Зазвичай діти таких батьків дуже люблять під´їхати в школі у однокласників шоколадки, цукерки чи буркброди. Бо вдома крім пустих макарони нічого не бачать з батьками, які через бідність не можуть купити ту шоколадку з йогуртом і розказують про ’сміття’.
Свідок Перемоги• 22 марта в 13:07
Ответ дляКоко На Страже
Чего вы ко мне привязались? Ешьте что хотите, хоть землю