Ангел-предохранитель• вчера в 07:38
Життя центр vs спальний район з дітьми
Дівчата, хочу послухати ваші історії/думки.
Я в Чернівцях, винаймаю квартиру в спальному районі. Шукаю більшу квартиру по площі. Є непоганий варіант, але в центрі міста.
А це значить, що дітям (10 і 12 років) треба буде міняти школу. Бо до нашої доведеться закладати мінімум годину в один бік на дорогу. Я в принципі і розглядала зміну школи на якусь «посильніше», ніж та, що зараз.
Мені локація не принципова через роботу, я вдома працюю. Чоловіку набагато ближче з центру.
Але ж це центр, все забудовано, простору як такого немає для прогулянок, супермаркетів як таких також. Є ринок десь там, окремі невеликі магазинчики.
Можливо у когось є досвід життя з дітьми в центрі і в спальнику, то хотіла б послухати ваші думки. Де вам було зручніше, краще. І так далі
Ноу коммент• вчера в 08:14
Ответ дляСокодавка ще та
Виживаєте
Слушайте, вы настолько узнаваемы. Вам уже здесь несколько раз советовали к психиатру обратитьс. Почему вы не лечитесь? Неужели вас саму ваше состояние не беспокоит? Родственников нет?
Анонимус Я• вчера в 08:14
Для меня, спальник недалеко от центра, ну не спальник, новый жк. Мне очень важно чтоб вокруг была развита инфраструктура и много чего в пешей доступности.
Перша на селі• вчера в 08:15
Ответ дляСокодавка ще та
Село тепер Київ. Пусто, холодно і грусно
Де?
Людей валом,парковки забиті.
Сьогодні сонечко і +10)
Людей валом,парковки забиті.
Сьогодні сонечко і +10)
Перша на селі• вчера в 08:17
Ответ дляБрюльтик
Я живу в центрі Чернівців. Колись переїхали зі спального р-ну біля Депоту. І цей вибір був дуже вдалий. Все в пішій доступності (робота, ліцей, спортзал, раніше гуртки). Поруч є базар, де свіжі продукти в будь-який день. Єдине в гіпер-маркети їздимо, але це не проблема ніяка, враховуючи відстані в нашому місці.
Згодна
Тим паче підліткам вже не потрібен парк, вони зазвичай люблять гуляти по місту
Перша на селі• вчера в 08:17
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Про холодно- не заперечую, але пусто і сумно ну це не про Київ
Сьогодні буде ще й сонячно і тепло
Я только за!• вчера в 08:17
Ответ дляПрикуси Язика
Ну ви ж туристом були, а не жили
Тому ж і запитала що саме не подобається)
Прикуси Язика• вчера в 08:17
Авторко, ще зважайте на те , що в центрі школи (ліцеї) сильні , але ж в них ще треба потрапити, тож дізнайтеся , чи візьміть дітей туди. Наскільки я знаю , що якщо діти ВПО, то зазвичай не відмовляють. В багатьох колег діти вчаться або вже закінчили 1,8 ліцей
Сокодавка ще та• вчера в 08:18
Ответ дляНоу коммент
Удалено администрацией...
Прикуси Язика• вчера в 08:18
Ответ дляАнонимус Я
В Чернівцях, на жаль, такого немає.
Ноу коммент• вчера в 08:19
Ответ дляСокодавка ще та
Удалено администрацией...
Вот). Опять узнаваемы)
Перша на селі• вчера в 08:19
Я б ще зважала на думку дітей. Вони в такому віці, що для них важливе і оточення, і якщо є гуртки і тренери
Тому в першу чергу я б питала думку своїх підлітків.
Г@Л@В@ломка• вчера в 08:31
Ответ дляСокодавка ще та
Это вас в германиях так стращают?
Марфа Українівна• вчера в 08:32
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Та вже і не холодно зовсім
мадам Везувий• вчера в 08:33
Ми жили у центрі але поряд була річка,парк,метро. Потім переїхали у маленьке містечко,тут по вечорами всі вдома сидять,бо пройтися можна хіба у супермаркет,є маленький парк з майданчиком,стадіон і це всі розваги. Хоча спокійно,сімейно. Шукаємо зараз квартиру ближче до центру знову,бо тут знудилися.
Сокодавка ще та• вчера в 08:35
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Это вас в германиях так стращают?
В вас один рай на землі- германія
Всю зиму тут нили то світла немає, то тепла
Ще без води обіцяють
Единорог_помог• вчера в 08:38
Вы не знаете как дети подростки перенесут смену окружения. В таком возрасте непросто потерять всех друзей разом и адаптироваться в новом коллективе. Из собственного опыта. Переехали, когда дочке было 11.
Ангел-предохранитель
• вчера в 08:43
Ответ дляАльфред Шнитке
Чернівці одне велике село. Що там забудованого такого аж.
Будете кожен рік міняти житло і школу?
Не кожен рік. Спочатку заселились у квартиру, яку вдалося знайти віддалено. Школу обрали найближчу.
Забудований маю на увазі простір. В центрі вузькі вулочки і багато невеликих старих будинків. В спальному простору набагато більше
Ангел-предохранитель
• вчера в 08:45
Ответ дляЗамулена ріка
про час это вы преувеличили в одну сторону?
Чому? Дійти до транспорту, почекати, доїхати. Потім від зупинки дійти до школи. А дороги в Че такі собі
Замулена ріка• вчера в 08:46
Ответ дляАнгел-предохранитель
вы обсуждали этот вопрос со всеми членами семьи - что они думают?
Ангел-предохранитель
• вчера в 08:48
Ответ дляПрикуси Язика
Додам , авторко, якщо ви без авто, то в будь -якому районі жити буде незручно, але якщо є машина, то яка різниця , чи є близько супермаркети
Машина є. Але маю на увазі не великі закупи, а швиденько вибігти щось купити. Від сірників до чогось більш глобального, в спальнику у мене тут все поруч)
Прикуси Язика• вчера в 08:48
Ответ дляАнгел-предохранитель
А в якому районі ви зараз живете ?
Ангел-предохранитель
• вчера в 08:49
Ответ дляБрюльтик
От я теж зараз на Ентузіастів. А квартира неподалік площі Філармонії)
Прикуси Язика• вчера в 08:49
Ответ дляАнгел-предохранитель
Авторко, без авто в Чернівцях - тільки школа біля дому
Прикуси Язика• вчера в 08:50
Ответ дляАнгел-предохранитель
Швидко щось купити - Тано маркет , Близенько , Нива, Тайстра в центрі на кожному куті
Прикуси Язика• вчера в 08:51
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ой, звідти переїхала б будь -куди , дуже неприємний мені район, якийсь базар -вокзал